Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok ha megcsalnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha megcsalnátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat mégis megcsaltam..

Aztmondta mondjam el neki ha csinálok valamit ami neki nem tetszene de ezt nem hiszem,hogy megbocsájtaná.

Elmondjam vagy titokban tartsam?

Ti mit tennétek?

Nem szeretném elveszíteni.:(



2014. júl. 10. 02:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha barátnőm azért tenné, mert elhanyagoltam, akkor lehet, hogy megbocsájtanék, mert nagyon szeretem, de más esetben biztos, hogy nem. Mellesleg ilyen nem fog előfordulni, amíg vele vagyok.
2014. júl. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha az jut eszedbe sokszor, hogy miért vagytok együtt, talán nem kéne együtt lennetek. Ha nem vagy teljesen boldog ez később csak rosszabb lesz.
2014. júl. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nélküle elmúlik....??? na hát az nem szerelem
2014. júl. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Amikor vele vagyok: szerelem,boldogság minden ami kell..de ha nélküle akkor ez valamiért elmúlik."


Ne játssz mások éréseivel.

Te is tudod, hogy ez nem szerelem.

Hagyd ott, jobb lesz neki nélküled bármennyire is fáj, "kedves" kérdező.

2014. júl. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 zsani123 ***** válasza:
0%
hany eves vagy?.miota vagytok egyutt?.ha nagyon reg ota,akkor talan meggondolnam hogy elmondjam-e neki,de ha nem akkor kerdes nelkul ele allnek es elmondanam.ha kidob eleg szar lesz,de kesobb legalabb megbecsulod a kovetkezo baratod,es tanulsz az esetbol!
2014. júl. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Őszinteség, ez egy fontos dolog a kapcsolatban, mond el neki. Gondolkodni kellett volna.
2014. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nálam az a sorrend, hogy ha nem jó valami szakítok aztán kezdek mással. Ha minden jó nem csalom meg. Mindegy tételezzük föl, hogy megcsaltam, elmondanám és szakítanék ott abban a kapcsolatban valami nem kerek.
2014. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
tartsd titokban
2014. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha nélküle elmúlik ez az érzés, akkor ez nem szerelem. Jobb lenne, ha otthagynád.
2014. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A megcsalást ha biológiai szinten nézzük, akkor azon természetes állati alap ösztön kielégítése, hogy minnél több fajtársunkal közösüljünk. A helyzet csupán az, hogy nem vagyunk állatok, vannak szabályok amiket be kell tartani. Te drágám állati szinten viselkedtél, ezért állat módjára kéne bánni veled. Szemet szemért fogat fogért. Tedd össze a két kezed, hogy csak a lelkiismereted nyomaszt, egy iszlám országban meglennél kövezve a sivatag szélén.. Nem bántani akarlak csak hogy érezd a súlyát.
2014. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!