Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg kérdés! Mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Mit csinálnátok a helyembe? A többi lent!

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal,de amikor iszik (ez nem rendszeres)mindig talál valami okot hogy megüssön!nem függök tőle semmilyen szinten csak szeretem!nem a fizikai fájdalom a legrosszabb hanem a lelki!mind a ketten unik vagyunk semmilyen alárendelt viszony nincs!ti mit tennétek?ő idősebb nálam 10 evvél !
2014. júl. 6. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy fiatal?Sokkal erősebb ő?Védd meg magad add vissza ha megütött,többet nem fog
2014. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 35 ő 45 nem tudnám megütni!de köszönöm a választ csak arra lennék kíváncsi hogy ez más meleg pároknàl is előfordul-e mert nekem ő az első hosszútávú barátom!
2014. júl. 6. 15:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Pi€sázd el, de jó keményen, aztán hagyd ott.
2014. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez is családon belüli erőszak. Üss vissza és hagyd ott vagy ne üss vissza és úgy hagyd ott. Ez egy szemét fráter.
2014. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz a vége csak nem akarom a partnereket válogatni de ennek így semmi értelme!mEgyszer neki estem a szekrénynek és vérzett a fejem nem akarok egyszer ott maradni mert 2 pohàrral többet iszik a kelleténél !
2014. júl. 6. 15:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csináld úgy, mint a klasszikus pároknál módi: "vagy én, vagy a pia". ha a lőrét választja, akkor csomagolj össze és válaszd a távolsági buszt, de még előtte verd meg. ha kérdezik tőle, hogy mi van, mit mond, hogy a meleg élettársa, aki 10 évvel fiatalabb nála elgyepálta? mattold be!
2014. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem soha nem fog megvaltozni. Hagyd ott. Nem erdemel meg teged. Attol pedig ne felj, hogy nem lesz senkid. Vagy elmesz es nem bant tobbet, es lehet lesz valakid, vagy maradsz vele, es meg fog utni, egyre tobbszor. Nem varhatod tole, hogy megvaltozzon, neked kell eldontened mit szeretnel.


En a helyedben azonnal megvalnek tole.

2014. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. júl. 6. 16:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a fene?! Én 3 éve vagyok a párommal és eddig még sem ütöttem meg rossz akaratból(olyan volt hogy nem láttam és bemászott a kezem elé miközben ps-eztünk)pedig én szeretek eljárni inni barátaimmal. Az nem kifogás még véletlenül sem. Ám biztos vagyok benne ha egyszer kezet emelnék rá elhagyna és én is őt.
2014. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én eleve olyannal nem is élnék együtt aki iszik.

Láttam már elég alkoholistát a környezetemben.


26,meleg,passzív.

2014. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!