Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Na szóval, az van h barátnőm ismét elkezdett beszélgetni a volt szerelmével, mert régen legjobb barátok voltak és szeretné ha megint jóba lennének, mert sajnos nincsenek barátai... Beszéltem vele erről h ez engem eléggé zavar meg minden , de ugyebár nem mondhatom neki meg h kivel barátkozhat és h kivel nem ... Természetesen egyből mondta soha nem csalna meg , csak engem szeret....tudni illik én vagyok az első barátja velem csókolózott először stb... kb 1éve vagyunk együtt és soha nem adott rá okot arra h ne bízzak benne de valahogy ez dolog mégis bizalmatlansággal tölt el....

2014. júl. 18. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jól értelmeztem, akkor csak plátói szerelme volt?
2014. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát találkoztak, de igen , nem jöttek össze.....
2014. júl. 18. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem nincs okod arra, hogy félj. az csak rosszabb, ha féltékenységi jelenet rendezel.

de azért ha tudod, tartsd rajtuk a szemed.

2014. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Caps lock off!!!

Ha azt mondta hogy nem csalna meg soha akkor szerintem nem is fog. Ha bízol benne akkor haggyad. Had barátkozzon.

2014. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elég szomorú, hogy meg is magyarázza miért beszél a régi szerelmével... :((

Mit kellene tenned?

Nem fog tetszeni amit mondok, de semmit, mit tehetnél, ha tiltod annál rosszabb, ha engeded akkor is elveszítheted, szégyen, hogy neki egyáltalán egy ilyen képtelen ötlet eszébe jutott.. :(

De talán még egyet tehetsz mond neki ezt:

-Drágám, és ha az én volt nagy szerelmem szeretne velem újra barátkozni neked, hogy esne, Te asszisztálnál hozzá?

Képzelje magát a Te helyzetedbe. Ezt még kijátszhatod, oszt sluss..

2014. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát rajtuk tudom tartani a szemem, mert barátnőm azt mondta h bármikor megnézhetem a beszélgetésüket, de nem szoktam megnézni mert félek h valamit félre értenék...


Hát ami azt illeti már mondtam neki h ő h érezné magát ha én is beszélnék a volt szerelmemmel és azt mondta h zavarná de ha tudná h csak barátkozunk nem zavarná... De attól viszont engem még zavar h ő beszélget vele ...

2014. júl. 18. 12:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a nagy frászt nem zavarná! >:(

Csak mivel ez a veszély nem fenyegeti, könnyedén rávágja, és bele se gondol...

Várj, és próbálj meg beletörődni, hátha túl liheged csak, reméljük a legjobbakat.. :)

2014. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!