Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sürgős, kérlek segítset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sürgős, kérlek segítsetek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom Ceglédi én Siófoki vagyok,egy éve együtt vagyunk.nagyon önbizalomhiányos mindig átsegítem a bajain.Tegnap nagyon mély depresszióba zuhant (fcaebookon beszélgettünk,telóm nincsen) tegnap mikor azt hittem kezd megnyugodni mert már mosoylgós fejjel írta hogy oké,akkor elköszöntem tőle,ma reggelre meg törölte magát facebookról!!!Sehogyan se tudom elérni!!!!MIT TEGYEK???Ő NEKEM AZ ELŐS ÉS ÉN IS NEKI,NAGYON SOK JÓT CISNÁLTUNK EGYÜT,ÁTSEGÍTETTÜK EGYMÁST A HULLÁMVÖLGYEKEN!!! :'(( NEM AKAROM ELVESZTENI SOHA!!!!ÉN MEGDÖGLÖM NÉLKÜLE'''''' :'''(((((

2013. jún. 8. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
De jó volt anno mikor tizenévesen nekem is volt a legnagyobb problémám.................
2013. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem menj el hozzá ha tudsz és tudsz vele beszélni, együtt tudtok lenni :)
2013. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért gondolsz mindjárt a legrosszabbra? + Biztos fent van facebookon valami rokona, akihez fordulhatnál, h hívja fel, h mi van vele.
2013. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor kérj valakitől telefont, menny el hozzá, keresd fel valamelyik rokonát, azzal semmire nem mész ha itt írod ki:/ baromságokat meg ne beszélj!!:)
2013. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De pénzem nincsen,csak a nagyszüleimtől tudnám a 27.-ei szülinapi pénzemet elkérni ami 10000 ft,abból anyummal feltudnánk menni,csak ugye sohase jártunk cegléden még,de ez az egyetlen egy út ahol eltudnám érni,am a barátom a szüleivel nem tartja már a kapcsolatot mert a szülei úgymond megtagadták így a nagyszüleivel él,akiknek a számát se meg a nevét se tudom,meg a vezetékesüket sem :( amikor a barátom szomorú akkor mindig a halálra gondol,meg azt mondta tegnap még magára hogy:"Ohh hogy haltam volna meg" :'((
2013. jún. 8. 11:15
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem hagyd ott az ilyen pasit.
2013. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de am durva hogy 1 éve vele vagy.. nem tudod a nagyszülei nevét és nem tudod hol lakik.. durvaaaa
2013. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!