Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfog csalni a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfog csalni a barátnőm? KÉRLEK SEGÍTSETEK, KÉTSÉGBE VAGYOK ESVE! Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy 18éves barátnőm! sok fiúval volt már , régen nagyon bulizós volt. Egyszerűen valamiért nem tudok benne megbízni bár csak egy hónapja vagyunk együtt , de azóta nem ment sehova , eddig minden hétvégén járt el! Most el akar menni a barátnőjével "moziba este" én elutaztam a hétvégére :/ Megbizhatok benne???
2013. febr. 9. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Régen volt bulizós és csak 18 éves?! Ez kicsit magas...


De amúgy azt neked kell tudni, hogy megbízhatsz e benne. Nem mi dugjuk egy hónapja a csajt, hogy tudjuk szeret minket vagy sem...

Ha szeret nem fog megcsalni. Ha nem szeret akkor is kitudja... ?!

2013. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

"Megbizhatok benne???"


Ez a kérdés felmerült benned az már rég rossz. Az, hogy nem jár el bulizni és a barátnőjével inkább a mozit választja az még nem ok a megcsalásra. Az viszont, hogy attól rettegsz, hogy megcsal-e már nem jó előjel.

2013. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha meg akar csalni, a lakásod sarkánál is megcsalhat, nem kell ahhoz "moziba" mennie...
2013. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

legalább kiderül

ha csalós tipus akkor úgy hiába minde

2013. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De ha nem bízol meg benne,akkor mi értelme annak,hogy vele vagy? Egyébként,honnan tudjam én azt,h megcsalna-e téged?! Én nem ismerem őt,de te igen.Neked kell tudnod.
2013. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nagyon sokat csalódtam , sokszor próbáltak hülyének nézni ! És nem tudok senkiben sem megbízni valamiért , ezt énsem értem hogy miért :( De nagyon szeretnék változtatni ezen
2013. febr. 9. 16:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Az még nem gond, hogy itt felteszed ezt a kérdést csak nehogy hazautazz és előjöjjenek a féltékenységi rohamaid, mert akkor elveszíted a barátnődet.
2013. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ennyira nem fontos csak nemtudnám feldolgozni hogyha megint 1 hülye nő verne át !
2013. febr. 9. 16:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha hülyének tartod a barátnődet, minek vagy vele? -.-'
2013. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert várom , hogy valaki megtörje bennem azt a jeget , amitől elmúlik bennem az , hogy meg tudjak bízni egy lányba! És tudjam őszintén szeretne! De olyan világot élünk amibe a többnyire a nők hűtlenek és nem a férfiak
2013. febr. 9. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!