Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon meg fog romlani a kapcsolatunk a párommal ha szülés után 6 hétig nem lehetünk együtt?

Figyelt kérdés
Igen tudom, hogy az csak rajtunk múlik hogy megromlik e. De azt a 6 hetet hogy lehet kibírni?
2013. ápr. 2. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Már miért romlana meg??Ha egy kapcsolat erős,akkor ez a 6 hét semmi sem jelent!Másképp is lehet kényeztetni egymást.

Én is azt csináltam,aztán olyan hamar elrepült az a 6 hét...

Fel a fejjel!!Nem lesz gond! :)

2013. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Van szád meg kezed. Viszont, ha emiatt megromlik, akkor gyereket se kellett volna vállalni.
2013. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Mi szulés elott 4 héttel már nem voltunk egyutt, mert olyan voltam mint egy ház és élni sem bírtam nem hogy szexelni. Szulés után letelt a 6 hét és minden ugyan ugy folytatódott.

Most 10 hetes terhes vagyok, non-stop hányok. Heti 1x vagyunk egyutt és megérti a férjem, mert látja, hogy hogy kinlódok. Nem kovetelozik, turelmesen vár.

Szerintem semmi gond nem lesz.

2013. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 tetris ***** válasza:
100%
Ha a párod nem egy ösztönlény, hanem egy értelmes ember, akkor be fogja látni, hogy a szülés utáni pár hétben a szervezetednek regenerálódnia kell. Nyugi, ki fogja bírni. Esetleg, ha már nagyon szűk lesz a nadrágja, hát az ezeréves módszerrel fog könnyíteni magán azokban a hetekben. De ha a baba folyamatosan fel fog benneteket kelteni éjszakánként, hát akkor meg olyan álmos lesz a párod, hogy a szex lesz az utolsó, amit kívánni fog.
2013. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem fog megromlani, 6 hétig tilos a szex, ezt a párok általában betartják, nem ezen múlik. Sajnos azonban a gyerek érkeztével a szexuális kapcsolat így is úgy is romlik kicsit, mert kevesebb időtök és energiátok lesz, de ez nem azon a 6 héten fog múlni.
2013. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Nekünk nem az első 6 hét volt a gáz, hanem hogy azóta sem akkor és ott szexelünk, amikor éppen megkívánjuk egymást. Ha meg a gyerek alszik, akkor "kötelező", mert ki tudja mikor jön a következő ilyen lehetőség.


Nem beszélgettetek erről a gyerekvállalás előtt? Párod mit mond?

2013. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Miért, soha életedben nem volt még olyan, hogy 6 hétig ne ért volna hozzád férfi? Majd maszturbálsz, ha rád jön az inger.

A párodat meg kielégítheted. Tán nincs szád meg kezed?

2013. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban nem szabad hogy gondot okozzon!
2013. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha egy házasságban a szex a legfontosabb, akkor ott komoly baj van. Mi lenne, ha valamelyik súlyosan beteg lenne?

Ha egy férfi (vagy nő) nem képes uralkodni az ösztönein, akkor ne éljen párkapcsolatban!

2013. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És mi van azokkal, akik veszélyeztetett terhesek, és majd' 10 hónapig tilos a szex? :) Én még nem szültem, de volt olyan műtétem, ami előtt nem nagyon tudtunk együtt lenni, utána is szigorúan be kellett tartani a heteket... Megoldottuk máshogy, kell, hogy legyen ennyi fantázia. Ami megromlik ennyitől, az már előtte is rossz volt...
2013. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!