Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 4 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 4 éve vagyunk együtt és eddig 1 nap volt a legtöbb idő amit egymás nélkül töltöttünk el! És ha arra gondolok, hogy nem látom 1 hétig vagy hónapig nem érzek semmit nem tudom hogy hiányozna-e. Normális ez?

Figyelt kérdés

Vagy ha arra gondolok hogy meghalna mondjuk..

Nem tudom hogy miért van ez, de egyszer majdnem szakított velem és akkor annyira hiányzott és annyira fájt hogy nem volt velem hogy azt el sem lehet mondani csak sírni tudtam....



2012. szept. 29. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Csak akkor fogod tudni hogy mit érzel ha már nem lesz melletted, hanem vagy elmegy 1 hétre vagy hónapra vagy elpatkol.
2012. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze mer már megszoktad, h mindig melletted van, s elképzelhetetlen lenne az milyen is, ha nincs veled. De az sem jó, h sosem vagytok néha egyedül, mer kell vis jó egy kapcsolatban az is, h ne legyünk sülve főlve együtt, hagyjunk teret a másiknak, ne fojtsuk meg.
2012. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha éppen úgy alakult, hogy együtt voltatok, mert nem volt semmi ok a távollétre, akkor az önmagában még nem baj. Szerintem igenis meg kell lenni egyedül is, akár hosszabb ideig is: lehet kényszerből (kórház, külföldi út munka miatt), vagy lehet szabad elhatározásból is. Azt pl. betegnek tartottam, amikor az egyik kolléganő azért nem jött el a három napos csapatépítésre, mert neki a férje mellett a helye (régimódi cég, évente max 1-szer van csapatépítés). Szerintem egészséges, önálló emberek egyedül is és együtt is megtalálják a helyüket a világban. 35/F
2012. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen a mamámnál volt egy konyhai falvédő és arra az volt írva :

Ha már majd nem leszek akkor fogod csak tudni,hogy ki voltam néked.

2013. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!