Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Láttam a facebookján, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam a facebookján, hogy mit ír egy lánynak! SOS! Ez szakítóindok lehet?

Figyelt kérdés

Van egy régi lány ismerőse akivel még nagyon régen lefeküdtek és újra beszélnek, mint barátok. Most hétvégén találkoztak csak úgy, és mikor beléptem a barátom facebookjába (ő nem tudja h tudom a jelszót) akkor láttam, hogy a csaj el akarja csavarni a fejét mert írta neki, hogy olyan szexelhetnéke van, és erre meg ezt írta a barátom, hogy még jó, hogy nem akkor voltál ilyen mikor találkoztunk mert lehet nem tudtam volna neked ellenállni.


SOS!! 4 éve járunk!! Most ezért szakítanom kéne?? Teljesen tanácstalan vagyok, de a kapcsolatunkban ennek semmi látszatja nincs! Segítsetek! :\ Ez a fiú már nem szerelmes belém?

24 L



2014. júl. 22. 07:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
nagyon úgy néz ki hogy ennek annyi, ráadásul még r#hadék is, nálam nem lenne kérdés. összeszedném a cuccait aztán ki az erkélyről.
2014. júl. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ezt meg kellene beszélnetek. Nem rögtön szakítani.
2014. júl. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ezért nem, de gondolom nem véletlenül léptél be, itt alapvető bizalmi problémák vannak. Ha felhoznád neki, akkor valószínűleg ártalmatlan flörtnek titulálná (és akár igaz is lehetne, bár nekem sem esne jól, ha a barátom ilyet írogatna más lányoknak) és inkább abból lenne baj, hogy beleolvasol a facebookjába.

Én azt javaslom, felejtsd el a jelszót, de sürgősen, vagy találd ki, hogy mi tett annyira féltékennyé, hogy belépegess hozzá, és ezt oszd meg vele is, de mindketten megérdemlitek, hogy tisztán láthassatok, nem csak neked van jogod a nyomozgatásra, számonkérésre.

2014. júl. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
szerintem ezen nincs mit megbeszélni, ez a bizonyos ráutaló magatartás amivel lehet bontani egy kapcsolatot. teljesen egyértelmű mire megy ki a játék.
2014. júl. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
azért te se vagy semmi ha a facebookjába belépegetsz.... Egy jó kapcsolat alapja a bizalom, nem?
2014. júl. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

szerintem erről beszélnetek kellene...nem biztos, hogy több is van a dologban...ezt csak ők tudják...


21F

2014. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én is inkább a megbeszélésre szavaznék.HA szakítanál vele, így is, úgy is szóba kerülne a dolog. Lehet csak a "férfi" mondatta vele a dolgokat, és valójában nem is feküdne le vele.
2014. júl. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele..
2014. júl. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem várd ki a végét: ha például soha többé nem lesz majd köztük hasonló beszélgetés, inkább ne hozd fel neki a témát. Ha történik majd valami köztük, akkor pedig amúgy is olvasni fogod, és dobd őt a p*csába.
2014. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem, mi a bajod, hisz éppen azt írja, hogy most ellen tud állni.

Viszont a srác helyébe én küldenélek el, ha rájönnék, hogy a facebook-omban turkálsz.

2014. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!