Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Dolgozik 8 órát, és én akkoris vele szerettem volna aludni. Azt mondta nem , mert nem akarja elszurni hogy nem megy be koran reggel, este meg mikor beszeltem vele akkor azt mondta délutánra megy este 10ig. Meg az anyja se bir elviselni engem, nem engedi h ottaludjak. Az anyjanak ket pasija van. Barátom 20/f en 18/l. Sztetek?

2014. júl. 24. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a francba , zűrös lehet a gyerek is ha ilyen anyja van ,legyen benned ennyi büszkeség ne hivd ne irj neki egy darabig hátha megváltozik
2014. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyukájából kiindulva lehet van bibi a kicsi fiával is. Egy darabig tűrj....ne mondj semmit ha igy van akkor idővel rá fogsz jönni mi a helyzet....de ha akarod és azt mondja ne aludjatok ma együtt akkor miután beszéltetek pár órával késöbb lepd meg otthonában. Ha balhé lesz és az anyja sem bir és beszól és nem áll ki a fiú melletted hagyd...nem érdemes semmire...
2014. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy téged óv azzal, hogy nem enged oda hozzájuk.
2014. júl. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!