Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak szerintem volt ez undorító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt ez undorító?

Figyelt kérdés
Ma szakítottunk a barátnőmmel,mert megtudtam hogy megcsal,és amikor felhoztam neki,még ő sértődött meg hogy hogy mertem megrágalmazni,csak sajnos volt egy bizonyítékom ahogy egy férfi megcsokólja,a másik meg a szoknyája alatt matat.(Hogy került hozzám,barátom apja pont ott dolgozott,és aznap a haverom is bentvolt így látta).És amikor megmutattam,totál kiakadt és én voltam a szemét ro hadék,aki mert szólni.Megkerestem a társaságot,de nagyon elvertek,5-en jöttek rám,az ideg miatt nem érdekelt semmi.Most azt tervezem hogy a képet elküldöm az anyjának.Ettől még nem gondolom hogy minden nő riba nc,de hogy élhetnek egyáltalán ilyenek?

2014. aug. 7. 23:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
31%
Hol élünk jesszus? Miért vannak ilyen bunkó emberek?
2014. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is undorító.

Én is elküldeném, jöjjön rá az anyuci, valójában milyen a kicsi lánya.:D

2014. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
16%
KÜLD EL A KÉPET MOST AZONNAL!!!!!!!!
2014. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
91%

Ez most komoly? Megvertek? Rendőrség?


Egyébként minden ribizli így működik. Anno nálam is hasonló volt a reakció és később az aktuális bikája még fenyegetett is telefonon. Sajnos vannak ilyenek. :( Részvétem.

2014. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
46%
amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten, küldjed csak
2014. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
29%
Nem részletezek semmit csak annyit mondok, hogy te is és a barátnőd is egyforma hülyék vagytok. Jöjj rá, hogy miért! Remélem nem nehéz
2014. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak hagyd elmenni. Idővel majd rájön talán, hogy egy r*banc, de ha nem az sem baj, te már messze fogsz járni tőle. Kár izgatni ilyenekért magad.
2014. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Rendőrségre úgy hogy én kezdtem a támadást,ők csak védekeztek.Nagyon elszált az agyam,de gondolom érthető is.
2014. aug. 7. 23:18
 9/40 anonim ***** válasza:
85%
Ez tényleg az és úgy szégyellem magam ilyenkor mert az ilyenek miatt egy kalap alá veszik az összes nőt. Gusztustalan barátnőd volt az fix. Sajnállak...
2014. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
6-os miért is?Mert korábban nem vettem észre?Nem az én hibám.De látszik hogy nem voltál szerelmes.
2014. aug. 7. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!