Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csak szerintem volt ez undorító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem volt ez undorító?

Figyelt kérdés
Ma szakítottunk a barátnőmmel,mert megtudtam hogy megcsal,és amikor felhoztam neki,még ő sértődött meg hogy hogy mertem megrágalmazni,csak sajnos volt egy bizonyítékom ahogy egy férfi megcsokólja,a másik meg a szoknyája alatt matat.(Hogy került hozzám,barátom apja pont ott dolgozott,és aznap a haverom is bentvolt így látta).És amikor megmutattam,totál kiakadt és én voltam a szemét ro hadék,aki mert szólni.Megkerestem a társaságot,de nagyon elvertek,5-en jöttek rám,az ideg miatt nem érdekelt semmi.Most azt tervezem hogy a képet elküldöm az anyjának.Ettől még nem gondolom hogy minden nő riba nc,de hogy élhetnek egyáltalán ilyenek?

2014. aug. 7. 23:14
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Azért érvelsz csak,és nem mondod meg egyenesen,meg azért hadázol összevissza,meg azért nem tudod értelmezni hogy mit írok.
2014. aug. 8. 13:10
 32/40 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz értelmezni. Igen érveket hozok fel, de nem beszélek össze-vissza. Te neked nincs annyi eszed, hogy belásd, hogy hülye vagy. Csak egy dologgal tudsz jönni, azzal, hogy elborult az agyad. Ébredj fel fiam, ez a való világ! Átcsesztek,keress mást. Szerintem meg se vertek volna, ha kultúráltan és nem ilyen paraszt módjára odamész, és elmondod, hogy mi a bajod. Max verés helyett paraszt módra elküldtek volna.


De mit vársz az élettől? Teszem azt, hogy dolgozol valahol, tökmindegy milyen beosztásban. Ha kirúgnak nekimész a főnöknek? Mert neked nem tetszik. Az a baj veled, hogy gyerekes a felfogásod. Nincs tapasztalatod szinte semmi. Nem kaptál még elég pofont az élettől. Szerinted az a megoldás valamire, ha nem tetszik, hogy megverek valakit, mert én ilyen vagyok.


Mert, ha ilyen vagy, bátran kijelenthetem, hogy pszichiátriai eset vagy.

2014. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Ezt pontosan tudom te hü lye marha.Azt nem tudod értelmezni hogy van 2 kérdés amire válaszolni kell.A főkérdés meg alul a mellékérdésnél az utolsó mondat.

Nem fogok sopánkozni,keresek mást,de megvan a szólásszabadságom hogy ezt elmondhassam és kérdezhessek róla nem te hülyegyerek.Igen elborult az agyam,de leírtam hogy nem szokott csak most és te ezt nem tudod értelmezni!

"De mit vársz az élettől? Teszem azt, hogy dolgozol valahol, tökmindegy milyen beosztásban. Ha kirúgnak nekimész a főnöknek? Mert neked nem tetszik. Az a baj veled, hogy gyerekes a felfogásod. Nincs tapasztalatod szinte semmi. Nem kaptál még elég pofont az élettől. Szerinted az a megoldás valamire, ha nem tetszik, hogy megverek valakit, mert én ilyen vagyok" Erre meg 1-szer az életben borult el az agyam mert nagyon szerettem a lányt,de te gondolom nem is tudod mi az,mert nyugisan odammennél.Ha majd egyszer a saját ágyadba töcsköli valaki az asszonyt akkor menny oda nyugodtan és beszéld meg vele,de úgy miközben töcskölik,szerintem az a hülyeség amit te mondasz,neked nincs tapasztalatod,neked még nőd se volt,de jártatani a szádat azt tudod.Meg jó hogy úgy pofázol hogy nem ismersz.Nemszoktam ilyen lenni,de szerettem a lányt,de ezt már leírtam 1000-szer csak hogy te agyilag zokni vagy.És még én vagyok a pszichiátriai eset amikor te látatlanba írsz az emberről,meg megbeszélnéd hogy azt hogy töcskölik az asszonyod csak úgy hideg fejjel.Van hogy meg lehet beszélni,ha elhanyagolod,én nem hanyagoltam el.De neked valószínűleg barátnőd sem volt,mert el sem tudod képzelni milyen ha megcsal.Lenne pár tanácsom.1 A kérdésekre válaszolj.2 Ne írj úgy a másikról hogy nem is ismered.3Menj el pszichológushoz ha ezt nem tudod egyedül felfogni.

2014. aug. 9. 09:41
 34/40 anonim ***** válasza:

Te nagyon beteg vagy. Tényleg látnia kell orvosnak. Most azt hiszed, hogy trágár szavaiddal meghatsz? Ugyan már. Szánalom, nem hiába mondom. Azt eddig egy szóval se mondtad, hogy a barátnődet a saját ágyadban töcskölték. Azért, mert te nem részletezel dolgokat, én azt mondom, hogy a beszélgetés nem volt teljes körű.

Nekem már volt barátnőm nem is 1, csak nem voltm olyan balfék, mint te. Mindig eljutottam arra a szintre, hogy meg tudjam beszélni, hogy miért van vége.

De nem is csodálom, hogy félrekefé.lt a nőd. Megértem. Ilyen "ember" mellett, mint te.

Bármilyen trágár szavakat, szókapcsolatokat használhatsz, azzal csak lealacsonyodsz egy primitív paraszt szintjére.

Mellesleg, ha a nőm ilyet csinált volna, akkor nem megyek el megveretni magam. Szimplán nem állok vele szóba, a cuccait összecsomagolom és kipakolom a lakásomból. Mit kell itt ragozni a dolgokat? Bosszú? Normális vagy?

Abban teljesen igazad van, hogy szólásszabadságod van. Csak éppen senkit nem érdekel a bajod.

Hiába vársz sajnálatot, tőlem nem kapsz. Indokoltam már, hogy miért. Korábban gondoltam abbahagyom a vitatkozást, de megváltoztattam a gondolatom.

2014. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Nem én kezdtem a sértegetést hanem te a 32-esben.És elég drasztikusan elkezdted.Tehát itt magadról alkottál véleményt mert te kezdted.

" Azt eddig egy szóval se mondtad, hogy a barátnődet a saját ágyadban töcskölték" Ez is egy példa ez velem nem történt meg,azt akartam ezzel mondani hogyha ezt csinálják akkor te is szép nyugodtan beszéld meg a szexelő barátnőddel,meg az éppen töcskölő hapsijával.De ezt megint nem tudtad értelmezni,gratulálok.

És meg is csalt a barátnőd?

"Szimplán nem állok vele szóba, a cuccait összecsomagolom és kipakolom a lakásomból" azt csak hiszed pajti,azt csak hiszed.

Már nem egyszer leírtam hogy nem bosszű,de mintha a falnak beszélnék.

Csak éppen senkit nem érdekel a bajod.

"Hiába vársz sajnálatot, tőlem nem kapsz" Mondtam hogy 2 kérdést tettem fel,tudod az előző válaszomban,arra kell válaszolni,nem úgy véleményt alkotni valakiről,hogy nem is ismered.

"Indokoltam már, hogy miért" Oké,amint az előbb leírtam 2 kérdést tettem fel,arra kell válaszolni,nem itt akarom a pici szívem pátyolgattatni,meg nem hogy sületlenséget beszéljenek úgy rólam hogy nem is ismernek.2 kérdés arra válaszolj,arra a 2 kérdésre.Ja hogy nem tudsz,csak felháborodva írogatni,értem.Nem baj kell az ilyen ember is,csak hogy te se érdekelsz senkit.

"Megértem. Ilyen "ember" mellett, mint te. " Nem is tudtam hogy ismersz,mi a nevem? Ha már annyira ismersz akkor megkérdezem.

Ja és kifejtem jobban miért sértegettelek annyira az előző válaszomba,de érzem hogy fel se fogod fogni,mert arra mész ki hogy megnyerd ezt a vitát,csakhogy ennek nemértem mi értelme,én itt nem vitatkozom,mert már rég leírtam miért tettem ki a kérdést,rajtad röhögök hogy egyszerűen nem érted meg,és meg se próbálod.Azt akarod kihozni hogy selejt vagyok ,csak azért ahogy cselekedtem igaz?Tudod én azért folytatom ezt veled,mert egy jót nevetek,hogy mennyire nem fogsz fel semmit,de mint mondtam kellennek az ilyenek is,hogy egy jót röhögjön rajtuk az ember,lejáratod magad és nevetség tárgya vagy.

Ja és visszatérve a sértegetésekre,most kimásolom az utolsó előtti válaszodból azokat a szavakat.

"Te neked nincs annyi eszed, hogy belásd, hogy hülye vagy"

"ha kultúráltan és nem ilyen paraszt módjára odamész"

"Az a baj veled, hogy gyerekes a felfogásod" Vélemény alkotás úgy hogy nem ismersz,és ezt nem is egyszer tetted.

" hogy pszichiátriai eset vagy." A legdurvább,ja hogy teszerinted ez az igazság,hát buktad,ahoz ismerned is kellenne,nem picsogni itt feleslegesen,hogy ilyen vagy,megmontam egyszeri eset volt,de ezt te képtelen vagy felfogni,mert vitázni akarsz értelmetlenül.

2014. aug. 9. 19:24
 36/40 anonim ***** válasza:
Nekem az a vicces, hogy te azt feltételezed, hogy fel vagyok háborodva. Pedig nem. De te biztos látod. Egyébként a kérdéseidre direktből nem válaszoltam. Hanem leírtam, hogy miért tartalak ugyanolyan hülyének, mint a barátnődet. Felőlem röhöghetsz rajtam, mert igazából nem is rajtam, hanem saját magadon röhögsz. Egyáltalán nem érzem, hogy lejáratnám magam. De ez van. Semmi baj, ha nem érted meg, amit mondok. Hiába alkotsz véleményt rólam nem igazán izgat :) De a te bajod. Nem tudsz normálisan vitatkozni. De nem adom fel. Az a baj, hogy nem vagy képes elfogadni azt, hogy nem neked van igazad. Így hog akarsz barátnőt?
2014. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Magadat írtad le.Amúgy már rég megértettem hogy mit akarsz mondani,de ezt te fel sem fogod.Vicc vagy.
2014. aug. 10. 20:43
 38/40 A kérdező kommentje:

"Nekem az a vicces, hogy te azt feltételezed, hogy fel vagyok háborodva. Pedig nem." Ezt én is leírtam az előbb,csak hogy te kopizol egy kicsit.

"Egyébként a kérdéseidre direktből nem válaszoltam."

Alapvető műveltség hogy egy kérdésre válaszolunk.

"Hanem leírtam, hogy miért tartalak ugyanolyan hülyének, mint a barátnődet." Nem egészen,mert azt ecseteled hogy én ilyen is vagyok állandóan,na és akkor ki ír látatlanul kiről,ráadásul ezt te kezdted.

"Felőlem röhöghetsz rajtam, mert igazából nem is rajtam, hanem saját magadon röhögsz."Nem hinném mert te értetlenkedsz,ha elmondok valakinek valamit,és nem egyszer,ha nem fogja fel akkor nincs magas intelligencia szintje,de ez van.

" Semmi baj, ha nem érted meg, amit mondok."Én már rég értem,és ezt nem egyszer le is írtam,te nem értesz itt semmit.

"Hiába alkotsz véleményt rólam nem igazán izgat" Azért írsz vissza,ráadásul erőltetett hülyeséget.Mert ugyanazt szajkózod állandóan,és hiába mondtam hogy megértettem,de mintha a falnak beszélnék.

" Nem tudsz normálisan vitatkozni. De nem adom fel." Hát amíg ugyanazt szajkózod,addig a végtelenségig folytathatod,az igaz,de nagyon látszik hogy erőltetett,és nem tudsz felhozni mást.

" Az a baj, hogy nem vagy képes elfogadni azt, hogy nem neked van igazad." Ez te rád igaz,mert 3-szorra is leírom,erőltetetten írod ugyanazt.

"Így hogy akarsz barátnőt?" Te ezt honnan veszed,hogy most,főleg most akarok.Amúgy megsúgom nem én kerestem ezt a lányt se,de ha olvastál volna tudnád,nem szoktam görcsösen próbálkozni,majd depizni ha nemsikerül.Azt mondtad sok barátnőd volt,hát tudod látszik,mert nem az a fontos mennyi volt,hanem hogy,azt akit szeretsz,mennyire tudod megtartani és szeretni.A gondokat meg meg kell oldani nem szakítani egyből,vannak kivételek,mert ez hülyeség lenne,de nem egyből a szakítás a megoldás,csak pár helyzetben.

De még mindig nem mondtad meg a nevem.

És megmondtam,azért folytatom ezt veled,hogy egy jót nevethessek.

Amúgy tudhatnád hogy egy vitában nem az győz akinek az utolsó a szava.

Leírom hogy te mit mondasz,mert felfogtam rég,de te ezen nem teszed túl magad,ez neked fáj hogy felfogták,és ezért nem akarod ezt a tényt felfogni,mert akkor veszítenél a vitában,amit nem akarsz elveszteni.De a legdurvább hogy ezt vitaként fogod fel.

2014. aug. 10. 21:18
 39/40 A kérdező kommentje:

Amúgy tudom hogy mit fogsz a barátnőre válaszolni.Ezt fogod írni:Na már látom a másik hibát,nem próbálkozol a lányoknál,mert nem is tudnál,mert lekoptatnának egy ilyet mint te.Tuti ezt vagy hasonlót írsz majd.De csak azért nem érdekeltek a lányok a volt barátnőm előtt,mert egyedül is élveztem az életet,nem felszedtem egy csomó lányt,akivel szét is mentünk.

Te előttem egy nyitott könyv vagy,azért is nevetek,mert tudom mit reagálsz.

Na de azt mondtam leírom hogy te mit akarsz bizonygatni.

Te azt mondod,hogy hülye vagyok,meg nem különb a barátnőmtől,mert bárkivel megverekednék,és bárkinek nekimennék,az életben mert egy agresszív hülye gyerek vagyok igaz.És csak sajnáltatom magam itt,meg págyolgatni akarom a szívemet,meg bosszúról hadoválsz még.Tehát azt feltételezed hogy én mindig ilyen vagyok,és egyszer egy ilyenben eldurrant az agyam,ami szerinted nem vétség,mert ott a főnökös példád,tudod a főnökömet nem kell hogy szeressem,a barátnőmet meg szeretem,ez ennél a példánál a nagyon nagy hiba,mert a barátnő meg a főnök nem ugyanaz,a barátnődet véded,mert szereted,a főnöködet meg max akkor ha nyalod az alfelét.És amúgy sem megyek neki senkinek,elmondom miért,mert ez egy alapvető emberiség,hogy akivel bajunk van nem megyünk neki,de ha már egy határon túltesz el tud mennyi az agyad,ja hogy veled ilyen nem történt.Vagy történt akkor írd le,ha nem meg befoghatod.És az a legjobb hogy amióta írtál azóta úgy csinálsz mintha ismernél,én az utolsó előtti,előttibe írtam,le azt hogy mien vagy,mintha ismernélek,és egyből nem is ismersz de jó hogy írsz reagció.De ezt a reagciót abban a válaszomban már leírtam,ami után te ezt írtad,szóval kopizol,és ráadásul úgy hogy te írsz látatlanba az elejétől fogva.

2014. aug. 10. 21:32
 40/40 anonim ***** válasza:
Hogyan vertek el, hogy volt a bunyó ?
2014. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!