Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá ha a barátotok bejelentené hogy nem szeret olyan mélyen. Majd később hogy mégis szeret mert üres lenne az élete nélkülem?

Figyelt kérdés
de az egyetemen majd lányokkal fog ismerkedni olyanokkal akik esetleg megtetszenek neki de nem akar tőlük semmit mert én kellek neki? Akkor ha mások tetszenek neki nem is szerelmes belém?Ti mit csinálnátok bíznátok benne ezek után?Elhagynátok ezért?Nagyon tanácstalan vagyok.Szeretem őt nagyon.de ez nagyon fájt.

2014. júl. 27. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Vele fogsz maradni így is úgy is, még lehet h megcsalás után is mert annyira nagyon odavagy érte és annyira nagyon szereted.....ilyenek vagytok sajnos.


Ha a néhány értelmes kivételhez tartozol akkor otthagynád ha nem változna.

2014. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha kiderülne hogy megcsalna vagy ilyesmi akkor nem maradnék vele tovább az biztos! Nem vagyok lábtör
2014. júl. 27. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, lefordítom neked a szitut: "nem szeretlek, nem vagyok beléd szerelmes, de maradjunk együtt, különben magányos leszek" Neked kell ez?:)
2014. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

NEM!


Minden pasi csókolja meg a seggem én nem leszek többé lábtörlő! Soha többé nem leszek szerelmes!

2014. júl. 27. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak kihasznál. Addig jó vagy neki, ameddig nem talál mást.
2014. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat amikor ezt mondta siman behazudnam amm megcsaltalak es mar nemszeretlek..ku*vara kihasznal(t)..:dd eleg gaz h nem veszed eszre...az abrandaidba vagy szerelmes vagy abba ahogy banik veled..
2014. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nincs jobb kéznél.

azt szólnám hozzá, hogy xxx a xxxx.

2014. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!