Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a barátom ilyeneket mond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom ilyeneket mond, meg fog csalni?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondja, hogy idegesítem meg felhúzom stb. Mindezt azért, mert nem akarom hogy nélkülem menjen bulizni vagy a haverjaihoz, de már az elején kompromisszumot kötöttünk, hogy együtt megyünk ilyen helyekre. Ja és féltékenykedik is gyakran, hogyha én szóba merem hozni, hogy valakivel beszélgettem vagy találkozni akarok a legjobb barátnőmmel (igen, ezért is...). Elképzelhető, hogy fontolgatja, hogy megcsaljon?

2014. aug. 11. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért korlátozzátok ennyire egymást?
2014. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert így,én nem tudom,hogy meg fog-e csalni,de ezt nem nevezném boldog párkapcsolatnak. Előbb utóbb egymás agyára mentek és vége lesz.
2014. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ő nem találkozhat nélküled senkivel, akkor teljesen jogos, hogy ki akad azon, hogy te viszont nélküle beszélgetsz másokkal. És egy pasinak baromi unalmas két csaj csacsogását hallgatni (mert a kompromisszum értelmében, a legjobb barátnőddel is együtt kéne találkoznotok).

Ha van egy kis esze a srácnak, akkor nem fontolgatja, hogy megcsaljon, hanem már nagy erőkkel keres magának egy olyan barátnőt, aki nem tekinti őt a tulajdonának.

2014. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem mondanám azt a barátomnak, hogy csak velem együtt mehet bulizni... Hagyj neki egy kis teret, nyilván te sem örülnél neki, ha csak úgy találkozhatnál a barátnőiddel, hogy ott liheg a nyakadban...
2014. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ßells válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, én sem tudom, hogy mit tegyek. Barátom eltiltott a legjobb barátnőmtől akivel 4 éve vagyunk legjobb barátnők, eltiltott tőle, mert nem kedveli. Ő nem enged engem kb sehova mert félt, de én engedjem el mindenhova különben úgy érzi bilincsben tartom pedig egyáltalán nem. Nekem kéréseim vannak nem tiltásaim. Annyit kértem tőle hogy más lányokkal ne találkozzon meg a füves haverjával ne menjen bulizni. Nem hiszem hogy ez nagy kérés, amikor én kb itthon ülök és nem megyek sehova ha nem vele vagyok mert tudom hogy szarul esne neki de ő menni akar mindenhova mindenkivel. Én sem tudom mit tegyek. Azt mondja szeret de félt állítólag mindentől és ezért nem enged sehova. Nem hiszem hogy azt fontolgatja hogy megcsal csak nagyobb teret szeretne ahogy az én barátom is, csak nála nincs olyan hogy kompromisszum, vagyis én nem láttam még 10 hónap alatt hogy próbálkozott is volna egy kicsit hogy nekem is jó legyen egy kicsit ne csak neki. Szerintem beszéljétek meg hogy te mehess a legjobb barátnőddel, beszélgethess másokkal, ő meg cserébe mehet bulizni meg a haverjaival. Feltéve ha megbíztok egymásban.
2014. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!