Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegix kérdése:

Szerintetek ez normális? Ti ismertek ilyeneket mint én és a barátom?

Figyelt kérdés

Én 16 a barátom 18 éves lesz jövő hónapban. Nagyon szeretjük egymást már 2 és fél éve. De mi nem vagyunk ez a nyálazós pár. Facebook-ra nem rakjuk ki, hogy együtt vagyunk és nincs egy közös képünk se fent, nem irkálunk semmi „jajj de imádlak kicsim” dolgokat, élőbe köszöntjük fel egymást, vagy inkább facebook helyett sms-ezünk!

Nagyon sok helyre megyünk, de oda csak ketten. Még se fogjuk egymás kezét, nem tapizzuk egymást nyílvánosan, nem puszilgatjuk egymást stb.

Persze mikor ketten vagyunk nem nyílt helyen persze, hogy elvagyunk.

A strandon is csúzdáztunk, verekedtünk és nevetgéltünk. Valaki meg is kérdezte, hogy testvérek vagyunk e.

Nagyon sokat verekedünk és meg is harapott a barátom, ezért nem haragszok, mert én meg kikarmoltam a hasát. De ezen is csak nevetni tudunk. Pláne azon amikor valakik már majdnem elélveznek a strandon. Igen mint két 5 éves. De én így szeretem.

Ja és mikor vele aludtam. Egyszer se feküdtünk még le. Akkor is csak átölelt és a kezemet fogta meg… Csak annyit akarok tudni, hogy szerintetek ez normális? Nem azért mert nem érzem vele jól magam, hát én se szeretek nyilvánosan ........., de akkor is.


2013. júl. 25. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy normális ;) szerintem aranyosak vagytok együtt
2013. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hm.

Érdekes kérdés, tényleg az. Szóval ti így érzitek magatokat jól és nem adtok más véleményére ha jól értem, akkor most miért kérdezed a mi véleményünket?

Ha azt mondjuk, hogy ez nem normális akkor elkezdetek a forma szerint élni?

Vagy áldásunkat adjuk, hogy megnyugodj, hogy igen is jó ez?

Hát akkor inkább maradok az utóbbinál.

2013. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te boldog vagy, akkor ne érdekeljen a többi ember véleménye. Normális:D Biztos aranyosak vagytok együtt:)
2013. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Froncsi ***** válasza:
100%
Hogy is mondjam... Ez a tökéletes párkapcsolat :)
2013. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kívánod, vonz szexuálisan is, nem csak a havert látod benne, akkor miért ne lenne normális? Persze egyébként sem rendellenes, csak lehet, hogy inkább barátság-kategória. 18L
2013. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális.De ez az én véleményem.
2013. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a közös képekkel nem tudom h mi a baj.. direkt senki ne tudja h együtt vagytok?
2013. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi az első pár hónap után lettünk ilyenek, nincs vele gond.
2013. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2eshez csatlakozom. Ha szerintetek normális, akkor minek kérdezed itt meg? Dicsekedni akarsz nekünk ? :D Valld be. :D

Vagy unod már a felhőtlen szivárványt, és gondoltad ráeresztesz minket, hátha összeszakad valahol? :D

2013. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom, 13,5 éves voltál, amikor összejöttetek. Innentől nem vitás, miért alakult ki így a kapcsolat, hogy jobban emlékeztet egy jó barátságra, mint szerelemre. Persze ezt csak a kívülálló látja így, belülről lehet, hogy más. De ha nektek jó, akkor hajrá.
2013. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!