Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a barátom ilyeneket ír egy lánybarátjának? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sok lánnyal jóban van, de állítása szerint nem csajozós típus, mert ahhoz félénk. Én vagyok neki az első barátnője és ő nekem az első barátom (22 évesek vagyunk). Sajnos nagyon féltékeny típus vagyok emiatt nagyon fájt mikor megláttam mit írt egyik lánybarátjának. Nekem sosem voltak barátaim, így nem tudom, hogy normális-e ilyet írni egy sima barátnak. Királylánynak hívja és a múltkor mikor megbetegedett a barátom, azt írta a csajnak, hogy azért lett beteg, mert régen látta őt. Ez a eléggé szíven ütött.


Állítása szerint csak barátok és a csajnak is van pasija, de nekem akkor is úgy jön le, hogy velem csupán azért van, mert annak a lánynak csak a barátzónájába került. Nem tudom higgyek e neki, állítása szerint még senkit nem szeretett úgy, mint engem.

Kérlek írjátok le a véleményeteket!



2014. jún. 10. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nekem is ilyesmi jön le. Pontosabban lehet te is jelentesz neki valamit, de hogy ő neki az "istennő" és őt akarja megszerezni, az biztos.
2014. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy zavar, és felhoztam, hogy talán szakítani kéne, de ő hallani sem akar erről.
2014. jún. 10. 20:10
 3/10 BlackSword ***** válasza:
Szerintem nem kell ezt olyan komolyan venni... Lehet közös sztorija van a becenévnek... Ez a mondat pedid pont abba a humor kategóriába tartozik, mint amikor az ember vesz egy üveg bort, és elkérik a személyidet: "csak azért kérted el, hogy megtudd hol lakok"... Nem kell ennél többet e mögé látni...
2014. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
talán nem téged szeret hanem azt hogy van neki valakije és ezt rád vetiti ki, mivel te vagy az a valaki:) tehát mondhatjuk hogy szerelmes beléd, de nem igazán beléd hanem a helyzetbe hogy vagy neki.. de egyébként ez még nem jelenti azt hogy őt érdekli az a lány "úgy"
2014. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, mert akkor egyedül lenne (ráadásul te vagy neki az első, azaz sokat várt rád, ha mondhatjuk így). Szerintem próbál a másik lánnyal flörtölgetni, próbálgatni a határokat, hogy meddig mehet el.
2014. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Két éve ismeri azt a lányt és azért ismerkedett vele össze, mert senki nem beszélgetett a csajjal és mindenki bántotta, ő meg odament hozzá és azóta jóban vannak. Megkérdeztem, hogy akkor miért becézi királylánynak, erre azt írta, mert a csaj anyja is így hívja.

Az a baj, hogy nem tudom mi az igazság. A családja szerint nagyon válogatós lányok terén, ezért nem volt senkije sokáig.

2014. jún. 10. 20:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg felajánlotta, hogy megadja a jelszavát, olvassam végig az üzeneteket és meglátom, hogy nincs semmi köztük.
2014. jún. 10. 20:20
 8/10 anonim ***** válasza:
igazából ha nem bízol benne, akkor miért vagytok együtt? Ha felajánlotta, hogy elalolvasd, akkor gondolod, hogy bármi is lenne? Egy fiúnak is lehetnek lány barátai.. Neked meg lehetne jobb dolgot is, azon kívül, hogy az üzeneteit olvasod és azon gondolkozz, hogy min vesszetek össze. Ha jó vele, akkor nyugodjál le és maradjon is ez így.
2014. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehetnek lánybarátai, nem is akarnám soha eltiltani őt ettől. De mivel nekem nincsenek barátaim nem is tudom, hogy mi fér bele egy barátságba épp ezért kértem véleményt ezen az oldalon. Tudom, hogy bíznom kéne, csak rohadt nehéz elhinni 0 önbizalommal, hogy nem csak azért kellek neki, mert nincs jobb.
2014. jún. 10. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér. Én ugyanebben a helyzetben vagyok most, csak én vagyok a barát csaj. A legjobb barátom fiú, és az ő csaja egy igazi rinyagép. Folyton el akar tiltani a sráctól, mindent megtesz, hogy rossz színben tüntessen fel. Szerencsére a srác kiáll mellettem, és lerendezi midnig. Te ne légy ilyen lány.
2014. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!