Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ennek az egésznek nem látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek az egésznek nem látok esélyt, szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőm dobott egy kamu dumával,de megtudtam,hogy egy srác ráírt és most vele találkozgat. Nagyon fáj, mert szeretem és fogom is. Találkoztunk azóta,nagyon sírt nem értettem miért. Osztálytársak vagyunk,szóval még 1 évig látjuk egymást, és barátnői elmondása szerint vissza is fog jönni, de én nem akarom visszafogadni, akármennyire szeretem is. Nem bízok benne, és kitudja mikor csábul el megint majd.

2014. aug. 22. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2014. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég hamar túllépett rajtad.Szerintem sincs értelme ennek az egésznek,a csaj még éretlen egy komoly kapcsolatra.
2014. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felejtős.

Egyébként a kínos iskolai éveket elkerülheted úgy, hogy más osztályból keresel barátnőt.

2014. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszed és önérzeted, akkor nem fogadod vissza.
2014. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lesznek az iskolai év(ek) kínosak nekem, mert igazából, én nyugodt vagyok abból a szempontból,hogy én nem hibáztam, másik osztályokból nem keresek csak ezért barátnőt, csak ezért, mert nincs olyan aki érdekelne. Majd nyitott szemmel járok :))
2014. aug. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!