Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szexet akartam, ő párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akartam, ő párkapcsolatot. Adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy sráccal, akit már régóta ismerek és tudtam róla, hogy nagyon szeretik a lányok és ő is szereti őket, de csak ideig-óráig, mindig más lánnyal van, de a dolgait diszkréten intézi.

Lefeküdtem vele, mert olyannal akartam elveszíteni, akivel tényleg jó, mert tudja, hogy mit csinál. Ez megtörtént, elvoltunk egymással, a balatoni nyaralójukban voltunk pár napot és én azt hittem, hogy ennyi. De nem, randizni akar. Mikor mondtam, hogy ő nem olyan fiú, akivel hosszabb távon tervezni lehetne, közölte, hogy megváltozik. Azóta minden estét velem tölt szinte, hogy lássam, ő nem bulizik, megadta mindenhova a jelszavát, hogy nézzem meg az üzeneteit (???) és hogy töröljem azokat az ismerősei, followoltjai közül, akik nem szimpatikusak, minden reggel hoz a kedvenc kávémból és sütimből, szóval nagyon teper.

De én nem tudom... Ő elég tapasztalt, nekem meg ő volt az első és az egyetlen, akivel bármilyen értelemben együtt voltam. Jó volt vele, meg minden, de nem akarok beleszeretni, hogy utána meg pofára essek.

Viszont amiket csinál, azok tényleg nagyon romantikusak és elmondta, hogy ő nem szexet akar, hanem engem (mondtam, hogy talán a barátság extrákkal működhetne).


2014. aug. 8. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nincs ilyen lány a közelemben? :(
2014. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi itt a probléma? Egyértelmű, hogy tovább akarja vinni a kapcsolatot.
2014. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem szabadna elengednek, késöbb megbánhatod.
2014. aug. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, még folytatni akarja.

De mi lesz, ha 1-2 hónap múlva rájön, hogy a "régi" életstílusa, élete jobb volt, én meg ott leszek szerelmesen és tök egyedül?

2014. aug. 8. 00:22
 5/10 anonim ***** válasza:
addig az 1-2 hónapig is kapsz kukit, hol a gond ?
2014. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ott, hogy félek attól, hogy összetöri a szívemet.

Mert most még ígérget és levesz a lábamról, de mi lesz, ha beleun ebbe?

2014. aug. 8. 00:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
te légy ott okosabb, hogy nem szeretsz bele, de engedsz neki. neked jól jön a sex, ő hidje, hogy szerelem meg minden. Ha tényleg alakul a dolog 1-2 hónap alatt, engedd fel a korlátaidat, oszt happy end
2014. aug. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondd el neki ezeket... Azt, hogy ismered és nem akarsz benn csalódni... Ilyen egyszerű.
2014. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te nem tőle félsz valójában hanem magától a csalódástól! Hiszen ha nem érdekelne akkor nem hagynád hogy edeskedjen neked! Hidd el ha nem őt és a következőt választod ott se fogod magad biztonságban érezni magad! Ott is fent áll az esélye a bukásnak, főleg ha nem is ismered a következőt! Miért is ne változtatna meg? Lehet eddig kereste az igazit és rá jött hogy egy szűz tiszta lanyban találta meg! Ha mégis csalodnod kell akkor sincs semmi! Az élet nem áll meg, majd lesz más! Valahol egyszer el kell kezdeni!
2014. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szabad érdeklődni hogy mi lett végül kettőtökkel?

Nagyon érdekel a folytatás...

(egy korábbi válaszoló)

2015. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!