Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi esélyt érdemes adnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi esélyt érdemes adnom ennek az egésznek?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, van most egy srác. Már jóideje(több, mint fél éve) húzzuk egymás idegeit. De a fiú(nálam 3 hónappal idősebb) még elég gyerekes.Nem tudom, h mit gondol rólam, de rengetegszer csipkelődünk, megbántjuk egymást, kibékülünk, de aztán mégse bezsélünk. Szval én ezt meguntam. Arra gondoltam, h hagyom az egészet a francba. És max visszatérek rá akk , h a fiú komolyabb lesz. Csak az időmet vezstegetem. és kitudja, lehet, h közben elszalasztom a nagy őt.

Am, ha egy fiú msnen csipkelődik, megbánt, de jófej, viszont előben nem bezsélget velem, kerül annak tetszhetem?? vagy mi járhat ilyenkor egy 18 éves fiú fejében?


2010. júl. 11. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet hogy a fiú kicsit félénkebb, és csak a gép előtt nagy a szája.

Amúgy hová valósi vagy?

2010. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért kérdezed??

Lehet, de am nagyszájú, és nagyon "menő" srác. Meglátjuk, h lesz...

De am nem seretem a töketlen srácokat.

2010. júl. 11. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
csak gondoltam összejöhetnénk ha már otthagyod....:D
2010. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:D

persze, hogyne:P

Am nem tom, h mit gondoljak róla. De most jó, h csak közömbös...

2010. júl. 12. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
nem. ha ennyire nem érzel iránta semmit, akkor ne húzd az ő idejét, hadd találjon egy olyan lányt, aki imádja
2010. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy pillanat. Én szeretem ezt a fiút, csak ő dobott engem... Én sztem lehetne közöttünk vmi, majd... de nem most. Addig miért ne próbálkozhatnék mással?
2010. júl. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!