Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom már nem szeret 2,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toncsi2000 kérdése:

A barátom már nem szeret 2,5 hónap után?

Figyelt kérdés
A barátommal 2,5hónapja vagyunk eggyütt. Csak csók volt s,semmi más. Mikor összejöttünk mondta hogy én leszek neki az utolsó szerelne és hogy az életét velem szeretné leélni. Ma is ugyanúgy itt volt nállunk (08.23) bekapcsoltam a tv-t és a mennyaszonny mondta hogy készenáll hogy hozzámenyjen az igazihoz. Èn megkérdeztem hogy te kit fogsz elvenni? Ő meg mondta hogy majd ha megtalálja az igazit.(most lesz 8 éve hogy osztálytársak vagyunk.., és neki sok csaj nak bejön pl. Az eggyik oszt társam is.) szeintetek mit szoljak ehez a mondtatához?!? (bocsi a sok helyesírási hibához)

2014. aug. 23. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugratott, vagy csak nem akart ilyesmiről beszélni.... Nem kell parázni amíg nincs probléma.
2014. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a gyors választ! :)
2014. aug. 23. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon romantikus vagy, de miért akarnál hozzámenni egy olyan fiúhoz akivel alig jártál. Nekem eszem ágában sincs feleségül menni egyenlőre senkihez, pedig első kapcsolatom 3 évig tartott, és most is jópár hónapja járok egy fiúval. Inkább élvezd az életet, szórakozzatok. Lehet, hogy még neked is lesz pár fiú az életedbe, meg lehet neki is pár lány, lehet jobb is lenne kicsit ismerkedni másokkal is előtte mielőtt megállapodnál.
2014. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esze ágában nincs nősülni:D Azt jelenti. Legalábbis téged tuti nem akar elvenni.
2014. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen romantikus vagyok. Csak megkérdeztem tőlle hogy mit válaszona -e rá..!
2014. aug. 23. 21:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg különben se akarok én se házasságok meg ilyen dolgokat eggyenlőre :)
2014. aug. 23. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom kijelentette, hogy soha nem akar megnősülni, együttélés rendben, meg gyürüt is venne, de nem akarja a házasságot. Mondjuk én sem, még az együttélést sem, járjunk csak, azt majd. Akkor egy ilyen sráchoz mit szolnál. Különben érdekes mert tényleg nem akarok férjhez menni, de mégis majd egyszer azért csak szeretnék 8-10 év mulva, mondjuk igy visszagondolva nekem is rosszul esett.. mindjárt ki is dobom, menjen a fenébe ha nem akar nősülni.
2014. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!