Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom szakitott velem 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakitott velem 2 év és 8 hónap után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindennapi a gondom, de mégsem tudom túltenni magam rajta. Ő azt mondta, hogy szeret engem és én ezt tudom is, nem ez a baj. Hanem az, hogy állitolag nekem meg kell változnom gyerekes vagyok és nem értek meg semmit. De mostanában nagyon csunyán is viselkedik velem én már annyit sirtam nem tudom, hogy mit tegyek. Egyszerűen ugy erzem hogy megőrultem nem birok egy helyben maradni meg akarok halni. Amikor másnak van ilyen problémája csak nevettem rajta h ugyan majd lesz másik meg ilyesmi, de most így hogy én is belecsöppentem cseppet sem vicces sőt nem tudok mit tenni. Hogy tegyem túl magam rajta? 15/L

2014. ápr. 16. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
:D ne találkozz vele, tilsd le facebookon probáld elterelnia figyelmed hobbi, barátok stb, bulizz ismerkedj, aztán majd lesz valaki aki megtetszik és minden szép lehet majd ujra :) sok sikert és minden jót :)
2014. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Amikor másnak van ilyen problémája csak nevettem rajta "

Akkor én most.....: hahahaha :D

2014. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gondolj csak úgy erre, hogy a hormonjai mondták ezt, nem ő. Ilyen korban normális, hogy elkezdik érdekelni a lányok, nem csak egy. Mindenképpen legyél boldog, nevess sokat. Semmiképpen se hallgass szomorú számokat, semmiképpen ne nézz sírós filmeket. Inkább jöjjenek a vígjátékok és a vicces videók. Próbáld ki! De tényleg, fontos, hogy boldognak lássanak, gondolj a szüleidre, mennyire rossz lehet nézni nekik, hogy szomorú vagy. És fontos, hogy ne csak boldognak nézz ki, hanem, hogy az is legyél. Légy boldog!
2014. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!