Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet, h megcsal a barátom,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, h megcsal a barátom,3 csaj is írogat neki viberre és fb-ra is napi szinten?

Figyelt kérdés
Mekkora eséllyel lehet ez probléma?

#barát #megcsalás #fb. viber
2014. szept. 4. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ hogy miket irnak a csajok
2014. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ia szoktam fiúkkal beszélgetni… Eddig nem csaltam meg a barátom és nem is akarom.
2014. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az gondolom fel se merült benned, hogy szimplán csak haverok azért írnak. Ha normális, rendes, harmonikus a kapcsolatotok, akkor kérdezd meg, hogy kik ők, de ha szeret téged, akkor meg tök fölösleges féltékenykedned, mivel azzal csak elidegeníted magadtól a pasid.
2014. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg mirol írnak. Ha hétkoznapi dolgokrol, akkor nincs ok az aggodalomra
2014. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, h én messze lakom tőle, olyan több 100 km-re, s párszor láttam, h írnak neki csajok. Most nem tudom, h mit gondoljak, ez beleférne nektek csajok? Egyik pl. az exe, az a legnagyobb probléma. :(
2014. szept. 4. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem belefér..
2014. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És te ezekről honnan tudsz, valaki beszámolt neked erről? Ha meg ennyire zavar, akkor meg kérdezd meg a barátodat nyugodtan. :) De ha szeret, akkor fölösleges aggódnod.
2014. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De szextárskeresőről írnak neki, 3-ból 2-t onnan ismer.
2014. szept. 4. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de engem már az zavarna, hogy szextárskeresőn van fent mellettem. Jóóóóreggelt!!!!!
2014. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!