Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen az életcélja annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az életcélja annak akinek soha nem lesz kapcsolata, később felesége családja?

Figyelt kérdés

Huszas éveim közepén belefáradtam a próbálkozásba. Elég volt. Legalább 100 csajnak udvaroltam, próbálkoztam de semmi. Ebből 10 volt olyan akivel simán el tudtam volna képzelni komolyabb dolgokat is, szerelmes voltam beléjük.

Kedves, rendes, jófej, humoros, megbízható férfinak mondanak, általában kedvel mindenki. Gyakran vagyok a társaság középpontja mert jól kijövök mindenkivel.


Adtam önmagamat, játszottam a kicsit bunkót, kipróbáltam mindent. A legcélravezetőbb az volt ha magamat adtam, de így is a "maradjunk barátok, majd megtalálod egyszer az igazit mert olyan rendes vagy (sőt még segítek is benne)" monológot kaptam meg.


Nem vagyok igénytelen, sportolok is heti 2-3x, senkinek nincs baja a megjelenésemmel. Csak nem vagyok magas (172cm) és jóképű (nagyon nem hogy finoman fogalmazzak!). Nem hiányoznak fogaim vagy ilyesmi, csak aki rámnéz azt mondja hogy fura vagyok. Az arcberendezésem miatt, amiről nem tehetek. Még egy jó fodrász se segített a dolgon. Kb olyan képem van mint a Trónok Harca törpéjének.


Mindenféle csajnál próbálkoztam már, nálam az a lényeg hogy életvidám legyen és olyan személyiség aki megfog. A nagy csalódásom az volt hogy az olyan nők küldtek el a legdurvábban vagy ráztak le akikre a "jó pasik" azt mondják hogy ronda, undorító, stb. Főleg a csinosabb csajok voltak a rendesek velem.


Szóval itt tartok hogy már elég volt. Volt akinek kitartóan udvaroltam, hiába. Ha bármi kell hozzám futnak, de soha nem érnének hozzám egy ujjal sem.


Már nem sok esély van hogy családom lehet egyszer, minden barátomnak van már. Vagy ha nincs akkor túlvannak egy-két párkapcsolaton. Az a legidegesítőbb hogy bárhova megyek velük mindenki a párjával van, én meg egyedül. Ráadásul nagy poénként "Magányos Farkas"-ként hívnak ilyenkor.


Már elment a kedvem mindentől, nem tudom minek melózok így éjjel-nappal, mit érek vele. Az üres lakásba megyek csak haza minden este. Hiába keresek jól, hülyén hangzik de nincs kire költenem.


Mit kéne kitűznöm ezután életcélnak? Miért éljen egy magányos ember?



2014. szept. 2. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Sosem szabad. Hidd el :)
2014. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SullaFelix89 ***** válasza:

Dolgozzál és pörgesd a GDP-t így a társadalomnak hasznára lehetsz...:)


Ám bocs komolyan, ne keresd az igazit hanem csak járj továbbra is társaságba emberek közé, ha magányos farkasnak hívnak vicceld el és ne görcsölj miatta aztán lesz majd valakid idővel.

2014. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

utazz

ne akarj minden áron ismerkedni, mert ez tudat alatt riasztó a másiknak

legyél elutasító kissé

keress egy hobbit

hirtelen ennyit tudok mondani

2014. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerős, 19 éves koromig próbálkoztam magamtól, aki nekem tetszett annak én nem és stb. Akkor belekezdtem a konditermi edzésbe, és máig úgy élek hogy lesz*rok mindenkit, a nőkhöz már "úgy" nem is közeledem magamtól, mert nem akarok hülyét csinálni magamból, inkább várok míg valaki egyértelmű jelet nem ad.


Szóval én ebben láttam meg az értelmet, és mások fölé akarok kerekedni, azt akarom ha végig megyek az utcán, irigykedjenek, bámuljanak.

22F

2014. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pl Ne add fel és keress párt. Ne légy gyáva...Az a legkönnyebb dolog, feladni.


Illetve ha lusta vagy tovább próbálkozni akkor karrier, hobbi. Költs magadra. Olvass, művelődj stb.

És még egy utolsó dolog. Próbálj meg nyitott lenni más ismerkedési formák felé is, ne csak a leszólítom az utcán/diszkóban, egyéb helyen a bigéket módszer legyen...próbálkozz mással is, és ne add fel.


Szerintem kb nincs a világon olyan ember akit ne utasítottak volna vissza 1 vagy több esetben. Velem is megtörtént sokszor, hogy fúj de undorítónak nevezett pár emberke....én meg megmondtam hogy ő se szebb és kész... nagy ügy.

Viszont nem bújtam el gyáván és adtam fel. És igen, sikerült. Nem 2 perc alatt, hanem évek alatt, de találtam párt akinek tetszem, és boldog házasságban élünk.


Amúgy ha nem vagy szívbajos, küldj privátban képet, és megmondom neked, hogy a külsőddel van e baj. Mert az is lehet hogy nem azzal, hanem a személyiségeddel.

A magasság csak a magasabb lányoknál gond, tehát pl 165 centi felett ne nagyon próbálkozz. Máris kevesebb a visszautasítás:) Van több pasi haverom, ismerősöm mind 170 centi alatt vannak, és mindnek van párja...szóval ki kell szűrni az egyértelmű nemeket.

2014. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hé! Tyrion jó pasi! ;D Amúgy meg mindenkinek más jön be. Valahol a világban vár rád az igazi. Fel a fejjel! Ne add fel! :)
2014. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!