Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti megbocsájtanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megbocsájtanátok egy flörtöt a barátnőtöknek? Nem történt megcsalás.

Figyelt kérdés
A barátom már alig törődött velem, lemondta a közös programokat meg én is túlvállaltam magam a nyárra, mert úgyis tudtam, hogy nem igazán tudunk találkozni. Otthon sokat dolgozott, meg még mindenfélébe belerángatták a szülei, rokonok. Na a lényeg h aztán csoportot vezettem egy fesztiválon és az egyik tagnak sikerült elcsábítania, de nem történt semmi. Űjra éreztem a szenvedélyt, amit a kapcsolatomban már nem... de most meg szenvedünk mind a ketten, és próbáljuk helyrehozni. Jövőbeni tervekről se nagyon esett szó, mert mindig ott volt az, hogy "de ez, de az", most azonban észbekapott, de nektek komolyan ez kell hozzá? Én is nagyon bánom a dolgot... de nem tudom visszacsinálni.

2014. szept. 3. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az ilyesmiből nem csinálok gondot. Az már nagyobb gond, ha nem tudjuk megbeszélni a kapcsolatban, ha valami nem stimmel.
2014. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha nem vagy boldog, rúgd ki a picsbe, ne szenvedj miatta, keress olyat, aki boldoggá tesz.. egymás idejét pazaroljátok, mert a lényeg az lenne, hogy boldogok legyetek..
2014. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Én nem bocsájtom meg....ne flörtöljön ha együtt vagyunk.

Akármilyen hithetetlen férfiként én se teszek ilyet. Nem nézek másra nem foglalkozom senkivel. Számomra csak ő létezik és ha olykor nem olyan a kapcsolat akkor sem engedek a csábításnak, igyekszem megoldani és tudom, hogy jó lesz. Ilyen tettek elött és akár megcsalás elött érdemes a sok sok szépre gondolni amit még vissza tud hozni az ember.

2014. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rengetegszer próbáltam vele megbeszélni... utólag bevallotta, h meg akarta kern a kezem, meg viszont megijedt... hogy most fel kell nőlni, meg stb... de hogy mostmár akarja, de most emiatt mégse egy ideig.. wtf?
2014. szept. 3. 22:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy flört poén alapon megy, tehát szimpla bóbokról van szó, nem kell bűntudatot érezni miatta. Szerintem ennyi még belefér, talán pont ez érezteti az emberrel azt, hogy attól még, hogy van párja, nem kell szemellenzővel járnia, és másoktól is kaphat bókokat, amik igenis jót tesznek az ember hiúságának.

Amíg az ember tudja ezt normális keretek között művelni, tehát úgy, hogy ne kelljen miatta bűntudata legyen, belefér a flört.

A Te esetedben meg simán érthető, mivel le voltál tojva. Legalább észrevette magát a pasi...

2014. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából kicsit jobban hajtott rám a pasi, mint kellett volna, én meg kicsit kevésbé hárítottam, mint kellett volna, és volt kézfogás, puszi, ölelgetés, ami nekem mind nagggyon jólesett, de végig ott volt a fejemben, hogy nem kellene, de közben meg basszus jólesik:( Remélem, most megjavul valamilyen szinten a kapcsolatunk, mert nem lenne jó ezért elveszíteni őt :(
2014. szept. 3. 23:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha meg tudjátok beszélni, akkor nincs baj. :) Egy kapcsolat alapja a bizalom. De a kérdés az: Szereted őt? És ő szeret téged?! Elhanyagolt, oké, de megvolt rá az oka, nem? Nem ő tehet róla, ha a szülei, rokonok belerángatták dolgokba. Mondd meg neki, hogy szereted és kicsit töbebt akarsz veel lenni, ennyi...
2014. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te tudod neked mi a jobb... Egy új szerelem, vagy a régi, ami már csak döcög. Ki szeretsz jobban? De akárhogy is nézem, a ludas ebben a törénetben te vagy. Aki pedig elcsábul bárkitől, az tényleg nem valami bizalomgerjesztő. Mondjuk az jó pont, hogy bevallottad neki!? Meg az is, hogy nem feküdtél le a sráccal. Ahogy látom még érzel iránta szerelmet, hiszen nem akarod elevsziteni, csak már elfelejtetted... Elfelejtetted a kezdeteket, a szép emlékeket amit vele töltöttél. Sokszor akkor döbbenünk rá valamire hogy mennyire fontos volt, amikor már elveszitjük. Ez az élet rendje. Beszéljétek meg, igérd meg sose lesz több ilyen.
2014. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jól esett mástól a puszi, meg az ölelgetés. tehát miattad ez a kapcsolat menthetetlen. menjél máshoz, ne pazarold a párod idejét, meg a sajátodat sem. vagy már rég szakítanod kellett volna, de ez így elég gusztustalan tőled.
2014. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én legalább 2 évig küzdöttem a figyelméért.. mostmár én se értem, h h tudott megfogni az a pasi.
2014. dec. 8. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!