Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden hímneműben a rosszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hímneműben a rosszat látom. El fog ez múlni?

Figyelt kérdés
2 évet éltünk együtt párommal, ezidő alatt rengetegszer hazudott nekem, titkolózott, megcsalt, vert... lelkileg szétszedett. akárki próbálkozott azóta, illetve akárhány hímnemű egyedre ránézek az utcán, mindben azt látom, hogy ilyen... hogy mindegyik megcsalna, hazudna nekem... még a 70 éves idős bácsikák arcán is ezt látom, ha rájuk nézek, hogy ilyenek/ ilyenek voltak... minden hímneműben a rosszat látom. ilyenkor mit lehet tenni, el fog ez múlni valaha? volt már valakivel hasonló?

2014. szept. 12. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
mert tényleg mindegyik átver és hazudik. jobb, ha ezt megszokod.
2014. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aha, volt! Csak én nővel tapasztaltam ezt ...
2014. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
aha én is nővel tapasztaltam ugyan ezt 13 éves házsaság 5 gyerek után Ő dolgozik én meg a 2 éves kis lánnyal itthon! aztán a főnökével kefélget! ennyit erről!
2014. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de miért van ez? számomra ez olyan hihetetlen. édesapám sosem csinált ilyet édesanyámmal. neki ő volt az első és utolsó szerelme is. soha nem volt másik nővel. én pedig reménykedtem, hogy velem is így lesz majd... hogy lesz 1 párom... és ő lesz az 1., illetve utolsó is... mindenben támogattam, mindenben mellette álltam, én soha nem is gondoltam olyasmire, hogy hazudjak neki vagy megcsaljam.. akkor miért kaptam ezt? nem az lenne a normális, ha valakit mégsem szeret az ember, vagy esetleg nem elég jó neki, akkor nem megcsalja, hanem közli vele, hogy vége...?
2014. szept. 12. 12:00
 5/10 anonim ***** válasza:

teljesen így gondoltam én is, ahogy te, azt hittem első és utolsó leszünk egymásnak, aztán kidobott, de nem a kedves módon.

szokj hozzá én már nem élek álomvilágban.

2014. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
Két évig együtt voltál egy barommal, és a többi férfit hibáztatod?
2014. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem hibáztatok senkit, csak iszonyatosan félek már egy kapcsolattól. szerintem ennyiről lenne szó.
2014. szept. 12. 12:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező majd ha lesz elég bizalmad MAGAD felé elsősorban, akkor mások felé is tudsz nyitni.Amíg nem vagy rendben magaddal és azt hiszed, mindenki csak átverni akar,addig tényleg ne ismerkedj. Foglald le magad és dolgozz azon, hogy te rendbe legyél.Ne másokkal foglalkozzál,meg szakítás után ne más féfiak meg nem történt, esetleges rossz viselkedésén agyalj.
2014. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek után érthető, hogy félsz egy újabb kapcsolattól. Szerintem az segíthet rajtad, ha megismerkednél több férfival is, első körben csak barátság céljából - akkor látnád, hogy nem minden férfi olyan barom, mint amilyen a párod volt. És idővel több is lehet, mint barátság :-)
2014. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezô!


Mivel annyira félsz hogy átvernek,próbálj meg egy átlagos ffivel megismerkedni,akinek Te úgymond jó nő kategóriába tartoznál,aki teperne utánad,istenitene,szeretne,a tenyerén hordozna!Ezt azért ajánlom,mert nagyon stresszes vagy,ezért próbáld meg lejjebb adni az igényeid!Amúgy a fiúk megêrzik ha egy nô nem magabiztos,megvezethető!Légy határozottabb,olyan ffin keress akinek ez pont bejönne!Reméoem tudtam segíteni!Amúgy hány éves vagy?

2014. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!