Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondhatja ezt egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatja ezt egy nő, jót vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
A kedvesem azt mondja, hogy szeretné, ha Ő lenne számomra az a nő aki nagyon fontos. Ezt követően pedig azt mondja, hogy mivan, ha más kell majd nekem, aki jobb, nincs vele ennyi probléma, hozzám valóbb stb. De közben mondom neki, hogy nekem csak Ő kell.
2014. júl. 29. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak biztos akar lenni az érzéseidben, nincs ezzel semmi baj, tipikus nő :D:)
2014. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, csak néha úgy érzem, mintha leakarna engem beszélni saját magáról. Biztosan én gondolom rosszul.
2014. júl. 29. 20:26
 3/4 Pocak15 válasza:
Próbàld ténylegese bebizonyìtani, hogy neked csak ô kell
2014. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azon vagyok mindíg, hogy érezze, hogy Ő a mindenem. Nem csak üres szavakkal.
2014. júl. 29. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!