Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Azt hiszem szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hiszem szerelmes lettem egy másik fiúba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval arról van szó,hogy egy 2 éves kapcsolatom van...az illető nagyon szeret engem és én is szeretem,de pár hónapja megismertem egy srácot ,akivel az utobbi időben sokat találkoztunk,és már csak rá gondolok szinte. Nem tudom mit tegyek? Nem szeretném a barátomat megbántani,de mintha őt nem szeretném ennyire.A barátom az a tipus ,aki sose csalna meg.Most bűntudat támadt bennem és nem tudom mit tegyek,teljesen össze vagyok zavarodva.A másik sráccal teljesen azonos az érdeklődési körünk. Úgy érzem nem akarom még magam lekötni és ismerkedni akarok.


21/L


2014. ápr. 29. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szakítani szeretnél.

Tedd ezt.


Most erre mit lehet mondani?

2014. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ohh barátod van és mással kavarsz.... de a barátod megérdemli minek kezd a fajtáddal.
2014. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!