Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van barátnőm 4 éve akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm 4 éve akit nagyon szeretek, de van egy másik lány aki minden nap a fejemben jár. Az lehet hogy az egyiket szeretem a másikba meg szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Barátnőm minden tekintetben rendes lány és nagyon is szeretem. Igaz keveset vagyunk együtt, de attól még nagyon szeretem és nem tudnék nélküle létezni.

Viszont a másik lány akit ismerek már 1 éve, már első pillantásra éreztem valamit amikor megláttam, később elmondta, hogy ő is. Az elején nem adtam neki jelentőséget, mivel ott van nekem a barátnőm és csak úgy gondoltam rá , mint egy barátra. Viszont szolidan de hajt rám. Mindig a közelemben van, még akkor is ha nem látom épp. Van vele sok gond, nem is kicsi van 3 barátja, az egyik eltartja a pénzes a másik kettő szórakozás. Volt hogy találkoztunk és elmondta, ő úgy gondolja mi leszünk együtt még ebben az életben. Egész jól elvoltunk, majd másnap rám jött a pánik és megmondtam neki hogy soha nem lesz köztünk semmi. Meg is haragudott rendesen, nem is beszéltünk 2 hetet. De ismét jóba lettünk. Elhívtam egy italra hogy megbeszéljük, meg is volt , jó is volt és megbeszéltük hogy köv héten tali újra. De ő eltűnt, én nem akartam hívni, mert eddig én kerestem és úgy fer ha ez oda vissza megy. Szóval 3 és fél hét után rám írt, hogy én eltűntem, nos erre nem is válaszoltam, mivel ezzel még inkább megbántott. Már több mint egy hét telt el megint és nem tudom kiverni a fejemből. Lehet hogy szeretem ? De szeretem a másikat is! Ez full gáz tudom, és akármennyire rossz életű, nem tudok rá haragudni, mert nem engedte hogy legyen szex, mert nem akarta, hogy miatta dobja a régebbi kapcsolatomat. Szerintem ezt tiszteletben tartja. Én meg mint egy hülye össze vagyok zavarodva és még tanulni sem tudok, ez jár a fejembe folyamatosan. Szerintetek ?



2014. jún. 13. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem rendbe kéne tenni magadban ezt a dolgot. Választanod kell, és nyilvánvaló hogy a párod az akivel hosszabb távra is lehet tervezni. De neked kell döntened. Én a helyedben elfelejteném a csajt.
2014. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Gondolj bele, hogy mi lenne veled ha családod lenne, szeretnéd a feleségedet, gyermekeidet, boldogan éltek, és megjelenik egy harmadik valaki, akihez vonzódtok fizikailag. Tragédia... de ha nem uralkodsz magadon, akkor elveszted a családodat, és miután párszor kiéled magad az új személlyel, rájössz, hogy ez csak a hormonok játéka volt.


Az lenne a helyes, hogy felejtsd el az új ismerőst, ha jól megvagytok, és szereted a jelenlegi párod. Egy hosszú távú kapcsolatban sokkal fontosabb a mély szeretet, tisztelet, bizalom, kitartás stb, amik évek alatt fejlődnek ki, mint a fizikai vonzódás, amit érzel a másik lány felé. Valószínűleg oda-vissza ez a helyzet, mind a ketten fellángolást éreztek egymás iránt, de ebből általában nem lesz igazi szerelem és hosszú távú kapcsolat, csak rombolja az embert és a jó kapcsolatokat.

2014. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
minek találkozgattál vele? Szégyen...
2014. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen teljesen igazatok van, ezt tudom sajnos, hogy lehet nem lenne hosszú kapcsolat. De valami még is van, mert ez a láng 1 éve tart benne és bennem is.

A komoly kapcsolatomba is vannak problémák, pl nem csókolózunk soha, mert ő nem szereti és voltak olyan helyzetek hogy 2 hónapig nem találkoztunk és nem miattam. Nem mentegetni akarom a dolgot és most joggal mondhatnátok azt is hogy akkor mennyek az újhoz és ne siránkozzak.

De a komoly kapcsolatommal, barátnőmmel azért minden nap beszélünk többször is.

Igen lehet ez lenne a jó, ha elfelejteném az újat.

Azért találkoztam vele, mert mint embert is nagyon szeretem. És szeretek vele lógni, tudom ez sem jó ... No de nem tudok mit tenni, lehet kellene egy nagy atyai pofon .

2014. jún. 13. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:

:)) Hát hol az atyád? :P


Szerintem még mindig építsd a régi kapcsolatodat, ha még él a szeretet mindkét részről. Az ember biológiai léténél fogva olyan, hogy a szerelemmel (rózsaszín ködben való vakság) járó hormon kb. másfél évig termelődik, utána az agy leállítja. Ha közben kialakult vonzódás, a szerelemhormon (PEA) helyében endorfin és oxitocin termelődik inkább, akkor kialakul a sokat tartó kötelék. A lényeg, hogy te tudod befolyásolni a testedet, illetve nem szabadna utána menjél, hanem racionálisan kellene gondolkodj úgy, hogy hosszú távon legyen hasznos a befektetés.

2014. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és ha az újjal nem tudsz úgy lógni, hogy ne gondolj többre vele, akkor szakítsátok meg a kapcsolatot. Biztos nem ő az egyetlen, akivel jól tudsz szórakozni, nem olyan nagy veszteség az, pláne ha van barátnőd.
2014. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem amikor legközelebb együtt leszel a barátnőddel, mondj el neki mindent töviről hegyire, vond be őt a problémamegoldásba. Szerintem megérdemli, és ha te is megérdemled őt, akkor a segítségedre lesz.

24F

2014. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia , mi lett veletek?
2015. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A jelenlegi társadalmunkban elvárás a monogámia de ez nem jelenti azt, higy ez természetes lenne. Nem véletlenül van ennyi válás. Nem véletlenül mennek tönkre olyan kapcsolatok melyekben éveken keresztül szerették egymást és mindent megadtak egymásnak. Egyébként a világ nagyobb részében nem a monogámia a jellemző. Európában a kereszténységgel terjedt el. Sok ember képes egyszerre több másikba is szerelmes lenni, csak ezt elnyomjuk magunkban. Pedig ez az egészséges szemlélet. Ha több gyereked van ott sem csak az egyiket szereted hanem mindet. Több barátságot is fenn tudsz tartani egyszerre. Ha szereted a természetet akkor nem csak egy fáért rajongasz hanem szívedbe zárod az egész erdőt. Miért ne szerthetnél egyszerre több nőt/férfit? Miért ne adhatnád meg mindnek a tiszteletet és a megbecsülést?
2019. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!