Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon félek, h kiderül, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, h kiderül, és kidob a párom. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve vagyunk együtt.


A pasim folyton csajozott, megcsalt, hazudott. Szeretem, tehát lenyeltem a békát. Most nagyon jó a kapcsolatunk.


A minap egy pasi, aki komoly kapcsolatban van, elkezdett írogatni. Mondta, h kb egy éve tetszem neki, nagyon rám kattant, és szexelni akar velem. Kicsit flörtöltem vele a chat-en, de ennyi. Eszem ágában sincs lefeküdni vele, vagy tovább levelezni. Viszont most rettegek, h mi van, ha kitálal a pasimnak. Idióta voltam, és nagyon bánom.


Egyszerűen nagyon szeretek mókázni, de nem mennék bele a csalásban. De ha jobban belegondolok, kívülről nézve ez is csalás, habár nem jelentett semmit.



2014. szept. 17. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi kérdés az, h mi a lószart keresel még amellett aki hülyére csalt téged?
2014. szept. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megmutatod szépen neki az üziket elmondod hogy csak szorakoztál a pasival és nagyon sajnálod meg azért mondtad el ezt most mert nagyon megbántad és nem akarsz neki hazudozni többet nem csinálsz ilyet és ezt kutyus szemekkel szánakozva adod elő...megfog bocsáltani azt kész
2014. szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez az, miért nem tetted lapátra a verebet? Ugyanakkor téged sem kell félteni, hogy mókázgatsz a neten másokkal, miközben más fa szán ülsz éjjelente. :S
2014. szept. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ja, nem is mentegetem magam.


Ismerem a pasimat, soha nem bocsájtana meg semmit. Nem, h egy szexszel kapcsolatos levelezést. Úgy ellenőriz, mint egy nyomozó...

2014. szept. 17. 00:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy ellenőriz mint egy nyomozó akk én arra tippelnék, hogy még most is csal. Kivetíti a kapcsolatra a saját belső félelmeit, azt hiszi te is azt csinálod amit ő. Persze az is lehet, hogy csak szimplán attól parázik, hogy bosszút állsz rajta a múlt miatt. Lényegen nem sokat változtat, sajnos nincs normális kapcsolatod és te meg attól félsz, hogy nem találsz jobbat egy ilyennél. További jó szenvedést és hazudozást saját magadnak :)
2014. szept. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2014. szept. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Aki engem folyton átver, hazudozik, afelé mindenféle érzéseim vannak csak nem szeretet.


Buta vagy, hogy nem hogy ilyeneken aggódsz hanem még kitartasz ilyen hombre mellett.

2014. szept. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tennék semmit, fejben kell eldőlnie a dolognak: flörtölni szabad, de tettlegességig ne nagyon fajuljon. Attól még, hogy az embernek lesz egy párja, még van szeme, és szívesen fogadja a bókokat. Én is flörtölök, de mindenki tudja, hogy van abrátom, és sosem csalnám meg. El lehet viccelődve is flörtölgetni anélkül, hogy bárki is sérülne. És ha a fiúd számon kér, azt mondod: jaj, attól még hogy téged szeretlek, szívesen veszem másoktól is a bókokat. ENNYI MÉG BELE KELL FÉRJEN, nem vagy rabszolga. Na meg azt se lennék rest az arcába vágni, hogy: Ne haragudj, valami nem tetszik? Megcsaltál 100x, úgyhogy jobb, ha nem kérsz így számon egy chatelés miatt, mert ez így rohadt komikus."


Amúgy ha facebook-on folyt a beszélgetés, menj az Üzenetekre, ott nyisd meg a sráccal való beszélgetést, és a beszélgetés fölött vannak a műveletek: töröld ki a beszélgetést. Innentől kezdve bármit is csinál a másik hapsi, tagadd le, ha annyira ragaszkodsz a tuskó barátodhoz.

L23

2014. szept. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell szexualizálni a net-en:D Nem hiszem, hogy megfogod úszni a lebukást..
2014. szept. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A pasim folyton csajozott, megcsalt, hazudott"

Te mit csináltál? Nyomkodtad a billentyűzetet.Van egy kis különbség!

2014. szept. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!