Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy "titkos" kapcsolat kiderül és mondjuk 'legális' lesz (feleség, barátnő) akkor unalmassá válik? A felek már nem fognak annyira vonzódni egymáshoz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ha már nem lesznek titkos randik, bújkálások akkor már nem lesznek annyira izgalmasak. Pl. egy ismerősöm az apja legjobb barátjával jár,a másik egy olyannal akit utál a családja, meg ha mondjuk valaki összejön egy nős pasival hosszú távon(nem 1 éjszakára).
2009. jún. 17. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy untam meg legalább 1 titkos kapcsolatot,h nem derült ki,vagyis ez inkább ember függő,és szituáció függő.
2009. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kell bújkálni, akkor sokkal több randilehetőség van. Rengeteg program, fesztivál satöbbi.:)

Ha igazán szeretik egymást, akkor nem lesz unalmas.

2009. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
:P nős pasival:P hát unalmas biztos nem lesz, főleg a feleségnek. De aki összejön egy nős pasival (főleg ha gyerekek is vannak) akkor az egy nagy r.banc! Pontozzatok le ezért nyugodtan!:P De ha véletlenül találkoznék egy ilyennel, a legrosszabb lidérces rémálmát is túlszárnyalná az a tali:P (Csak mert én tudom milyen elveszíteni az egyik szülődet emiatt!) Amúgy más általad említett esetben szerintem nem lesz unalmas! De ez csak attól függ, hogy mennyire szeretik egymást, mennyire gondolják komolyan a kapcsolatot.
2009. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!