Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, hazudott, de vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, hazudott, de vele maradtam. Mit tegyek? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Beszélgessünk kérlek titeket, mert szeretném tudni, hogy mások mit gondolnak erről: A párommal tavaly együtt voltunk 5 hónapig úgy, hogy velem párhuzamosan együtt volt az "exével", egyik napról a másikra szakított velem, teljesen összetörtem. 10 hónap elteltével újra megkeresett, szakított a volt barátnőjével, és fél éve nagyon boldogok vagyunk, neki adtam mindenem, a szüzességem, feladtam a családom... stb. Na de, 3 hete belenéztem a telefonjába, mert már nem bírtam, annyira éreztem, hogy "valaki van még rajtunk kívül ebben a kapcsolatban", és tényleg... Ugyanazzal az exével beszélget Viber-en, szeretlek, hiányzol, meztelen képek a csajról... Elmondtam neki, hogy mit tettem, mindent tagadott, és azt mondta ezt én nem érthetem, nem kellett volna belenéznem, mert semmi köze a kapcsolatunkhoz. Állítólag bosszút akar állni a csaj mostani pasiján, merthogy ráhajtott, mikor még együtt voltak az én párommal. Tudni kell, hogy érett férfiról beszélek, 30 éves... Azóta is bennem van ez a szörnyű érzés, hogy megint csak a hazugság van, mindig összeveszünk valamin, legfőképp azon, hogy nem lát boldognak. Pedig az vagyok, de annyira zavar és dühít, hogy nem tudom beszélgetnek-e még, és hogy megcsal-e. Egyszerűen borzasztóan érzem magam, elterveztünk már gyereket, meg mindent, és most ott vagyok, ahol a part szakad. Én nem tudok vele szakítani és nem is akarok, mert nagyon szeretem Őt mindezek ellenére. Viszont tudom, ha folyton boldogtalannak lát, akkor elfog hagyni. Mit tegyek? Hiába próbáltam vele erről többször is beszélni, azt mondja, hogy hiba volt belenézni a privát üzeneteibe. De komolyan akkora bűn ez? Nem az a csúnyább dolog, hogy megcsalt? És hazudott mindvégig, hiszen azt mondta, hogy már egyáltalán nem tartják a kapcsolatot a volt barátnőjével, és soha nem bírná őt már elviselni... Azt is tudni kell, hogy a csaj nem egyszer megcsalta a páromat, hisztis, egyáltalán nem házias, és minden, ami negatív. A párom szerint, pont az ellentéte vagyok, és szeret is, csak ne lennék boldogtalan... Mit tegyek? Volt már valaki hasonló cipőben? Én nem akarok szakítani, de felemészt ez az egész... Segítség!

2014. okt. 3. 10:12
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Sajnos teljesen igazatok van, én is így gondolom, de a szeretet eluralkodik rajtam. Legszívesebben felkeresném a csajt, és feltennék neki pár kérdést, de abból égi háború lenne az tuti, és ki lennék dobva, mint egy rongy... Egyáltalán lenne értelme?! Nem tudok mit tenni, hihetetlen egy körforgás ez.
2014. okt. 3. 10:53
 12/29 csabika1971 ***** válasza:

Mondanám kérdezd meg a szüleid és hallgass az ő tanácsukra, de tőlük is elhatárolódtál. Így azt mondom nézd végig a kapott válaszokat és figyeld mennyien biztatnak maradásra. És ha mindenki azt mondja, hogy menj akkor valószínű nekünk van igazunk.

Tudom a szerelem öl, butít, és nyomorba dönt. Ez most nálad ismételten fényesen igazolódik.

Az exéhez ne menj, csak feleslegesen lejáratnád magad. Náluk kettőn állt a vásár. A pasid nem kellett megerőszakolni, ő döntötte hanyatt a lányt és nem fordítva.

És ennél a pasinál az életében mindig lesz más nő rajtad kívül, ha még veled is marad. Ha minden képen vele akarsz maradni, akkor ezt kell megtanulnod elfogadni, és szó nélkül lenyelned. Ha erre képtelen vagy, akkor most azonnal pakold össze a cuccod és menj!

2014. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is okos vagy otthagyod, most hiaba ajulsz el magadtol, hogy mennyire szereted, de o viszont teged nem szeret. Ekkora erovel kitalalhatod magadnak, hogy szerelmes vagy barmelyik sztarba es egyedul ahitozhatsz utana. A srac az eszevel tudja, hogy melletted jobb lenne neki, mert te hazias vagy, de a szivevel es a szex neki jobb lenne az exetol, es onzo mert nem enged el, hanem maga mellett tart mert neki igy kenyelmes, mert gondolom az exenek se kell igazan, csak van koztuk egy eros vonzodas.. Most ha egy ilyen szerelmes par kozott te eltudod kepzelni a tovabbiakat, akkor hajra, de keszulj fel, hogy elobb utobb egyedul maradsz, de az akkor mar nem a Te dontesed lesz, hanem siman otthagy a parod. Elmenni az exehez teljesen felesleges, mert a baratodnak hianyzik, a baratod akarja nezegetni a meztelen kepjeit o vagyodik ra, tehat nem is ertem miert nem ketten beszelitek ezt meg, ez csak a kettotuk ugye, ha nem akarna a baratod akkor az exe nem is lenne a kepbe..
2014. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 menta34 ***** válasza:
Valamit tudhat az az ex. Gondlom az ágyban, mert a többit cáfoltad. Vagy vedd fel a versenyt vagy menekülj, de a szenvedésnek sok értelme nincs.
2014. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Az ágyban kitűnő közöttünk minden. A csajszinak nulla melle van, érdekes alakja stb... Nem tudta a páromat teljesen kielégíteni soha. Nem ezen múlik. Csúnyább,mint én ez 99%. Mindenki így látja. Itt valami más van. Csak nem értem, hogy mi lehet az. Úgy, ahogyan az egyik hozzászóló írta, r*banc és kész, tud rólam, tudta, hogy boldogok vagyunk együtt, mégis belemegy a játékba. Miféle versenyt lehet egy ilyen nővel szemben űzni? Nem szeretnék versenyezni, mélységes gyűlölet fojtogat, ha erre a nőre gondolok.
2014. okt. 3. 11:14
 16/29 csabika1971 ***** válasza:

A szerelem megfoghatatlan, és butaságot kérdezel. Hogy a pasid miért szereti úgy az exét? Te miért szereted úgy a pasid mikor az egy gerinctelen tróger? Látod, nincs magyarázat.

Amit meg előtte magyarázol, hogy milyen jól megvagytok. Csak ön ámítás. Neked jó mert szerelmes vagy, pasid elfogadja mert nem lehet azzal akit igazán szeret. És ennyi s nem több!

2014. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Igen, a szerelem megmagyarázhatatlan. Undorodik a valóságban a volt nőjétől, undorodik. Akkor hát? Ti sem értitek, én sem értem.
2014. okt. 3. 11:20
 18/29 anonim ***** válasza:
Sajnos en is voltam ilyen kapcsolatban, de hala csak rovid ideig, nalunk az volt a helyzet, hogy egy hosszu kapcsolatot szakitott meg a baratom es osszejott velem, nekem azt mondta vege, de visszament hozza, azota is jol megvannak. Pedig en sokkal helyesebb vagyok, ugyhogy ebben ne keress logikat, es az alap hogy amikor veled van a masikrol azt mondja, hogy azzal rosszabb volt, ennek hinni butasag. Kulonben en oldottam meg az egeszet, elmentem hosszabb idore, kivancsi voltam, hogy tenyleg akkor mi fog tortenni, mert a felallas amikor velem volt mondta a szepeket, hogy engem szeret bla.bla.. aztan amikor nem voltam ott visszament... Esetleg Te is probald meg, menj el par honapra, koltozz fel pl Bp-re egy idore ha nem pesti vagy, es akkor kiderul, ha teged szeret mindent megtesz hogy menjen utanad, ha nem akkor visszamegy az exehez.
2014. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 csabika1971 ***** válasza:

"Undorodik a volt nőjétől." Gondolod azért foglakozik vele? Dehogy is undorodik, őt akarja!

Gondolkozz már kicsit.

Ezt csak azért mondta mert azt hitte ezzel kimagyarázza a dolgot, és neked meg könnyebb lesz. Vagy valami ilyesmi.

Férfiként állítom: azzal nem kefélünk akitől undorodunk!

2014. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Noydra ***** válasza:

Egy újabb buta tinilány, akit kihasználnak, semmi néznek, átvernek, és megcsalnak.

Nem tudok rajtad segíteni, senki sem tud, mert agy nélküli ember nem ért a szép szóból... hát még az okosból...

2014. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!