Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van gyakran az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van gyakran az az érzésem, hogy jó lenne félrelépni egy pasival?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat de jó lenne csak egyetlen egy estét mással tölteni

2014. okt. 9. 21:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ezt nagyon gyorsan verd ki a fejedből.
2014. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
ne álmodozz, légy hű a párodhoz
2014. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
És miért szeretnél félre lépni? Hány évesek vagytok? Mi az ami hajt ez irányba?
2014. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Helyesbítés: nem szereted a párodat, és jó lenne egy estét mással tölteni.
2014. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Tényleg, mennyi idős vagy, és mióta vagytok együtt?
2014. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Félre te lépsz, egészre meg ő. így meneteltek.
2014. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Remélem azzal azért tisztában vagy, hogy olyan NEM létezik, hogy szeretem a páromat, de azért egy estét mással töltenék!

Ha pedig ezt megteszed, akkor ergó nem szereted a párodat, ráadásul még gerinctelen is vagy, hogy megcsalod a barátodat, ahelyett, hogy megmondanád a szemébe, hogy legyen vége.


Egyébként tisztában vagy a félrelépés fogalmával? Főleg azzal, hogy az állítólagos szerelmednek ez hogyan esne?


És miért akarnál egy estét mással tölteni? Talán nem kapsz meg mindent a mostanitól? Akkor vess véget annak és kezdj egy újat!


De soha nem csald meg a párodat!

2014. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 PearlDiver ***** válasza:

Ösztönös.

Javaslom elolvasásra ezt a cikket: [link]

Nem azt mondom, hogy minden szavával egyetértek, de azért jól megvilágít ezt-azt.

Mindenesetre ha a háta mögött félrelépsz és nem mondod el neki, akkor várható hogy szép lassan szétrohad a kapcsolatotok.

2014. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Én 18 vagyok, ő 20. Már másfél éve vagyunk együtt.

Tényleg szeretem őt csak jó lenne egyszer valaki mással. Félek hogy azért érzem ezt, mert már elmúlt a varázs, nem tudom

2014. okt. 9. 21:33
 10/24 anonim ***** válasza:

Áltasd csak magad azzal, hogy szereted! Mert ha valaki TÉNYLEG szereti a párját, akkor eszébe se jut a félrelépés és a megcsalás!

Ha gond van a kapcsolatotokban akkor beszéljétek meg, ha úgy érzed, hogy már elmúlt a varázs, akkor legyen vége a mostani kapcsolatodnak, de ne a pasi háta mögött csald meg, mert ezzel ráadásul még fájdalmat is okozol neki! És te egy olyan személynek akarsz fájdalmat okozni, akit még állítólag szeretsz?

Érdekes a hozzáállásod a kapcsolatotokhoz!


Ne süllyedj le arra a szégyenteljes szintre, hogy megcsalás, inkább vess véget és kezdj újat!


Egyébként elgondolkodtál már azon, ha megteszed, akkor annak milyen következményei lehetnek?

2014. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!