Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves fiú vagyok. Gyakran...

16 éves fiú vagyok. Gyakran kiverem. De az utolsó alkalom óta nagyon fáj a hímvesszőm. Elmenjek orvoshoz/mondjam meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj bele egy kád meleg vízbe, lazítsál, és egy kis ideig hagyd békén szegény Jankót. :)
2014. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is pihentesd most egy darabig, de a meleg vizet én hanyagolnám, mert ha meg gyulladás van, attól csak fellobban. Ha 1-2 nap múlva nem javul a helyzet, elmennék orvoshoz.
2014. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen kemény vele .Rendbe jön az hamarosan .
2014. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond meg a szüleidnek. xd
2014. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem kell elmondanod a szüleidnek,azért elég égő lenne,túl durván húzkodtam aztán megfájdult:-)

De komolyra véve a szót egy darabig ne maszturbálj és akkor szépen helyre fog jöni.

Egy jó tanács ha bármikor a nemiszerveddel gond lenne,akkor egyedül is elmehetsz urologushoz,nem kell arról senkinek sem tudnia,barát is elkíréshet.Még kis korú is elmehet egyedül vizsgálatra.Csak annyit kell tenni megnézed hogy a helyi kórházba mikor van rendelési idő az urologián és elmész rá,ingyenes,csak ha magán ill privát rendelésre mész akkor kell fizetni.

2014. jún. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Kímélned kell a péniszedet. Gondolj bele, hogy dörzsölődik maszti közben. Valamilyen bőrnyugtató krémmel be lehetne kenni, ott, ahol fáj. Gondolom, egy kis bőrpír is van, ott is be lehet kenni. Én az arcomra Niveát használok, hogy borotválkozás után megnyugtassa a bőrt. Ezt kipróbálhatod. De ha nem javul hamarosan, fordulj orvoshoz!
2014. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!