Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van gyakran az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van gyakran az az érzésem, hogy jó lenne félrelépni egy pasival?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat de jó lenne csak egyetlen egy estét mással tölteni

2014. okt. 9. 21:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
R.ibanc vagy! Nem szereted a párod!Mert ha szeretnéd,akkor nem is gondolnál ilyenekre.
2014. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
35%
Desperate bitch.
2014. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
42%
szűz is voltál, első barátod is..... előbb utóbb kijön a más brére vágyás.
2014. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Akkor definiáld már úgy nagyjából a szeretetet.
2014. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%

Abszolut megertem,en is igy erzek:-))Ez normalis,valami hianyzik a kapcsolatodbol szoval lehet h errol beszelned kene a paroddal:-))


Lehet h csak tapasztalatlan vagy,barmi lehet az oka:-)))Mindenesetre rosszul ne erezed magad miatta,at some point mindannyian erzunk/ereztunk mart igy:-)))(nyilvan nem mindenki,de sokan.Nagyon sokan:-)))

2014. okt. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
43%

másfél év alatt meglehet unni főleg ha a pasi is olyan

lehet megérett benned egy igazi férfi utáni vágy amit most nem benne látsz és keresed a férfit

ez szinte természetes

előbb utóbb mindenkivel megtörténik

csak az itt válaszolok még nem érezték át mert gyerekek

ha meg csak ő volt az életedben akkor előbb utòbb megfog történni és inkább most mint 30 évesen vagy házasként

ijen fiatalon még ne kötelezd el magad

2014. okt. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 16-os kommentelő!


Kikérem magamnak és szerintem a többiek is, hogy te így ismeretlenül legyerekesíts bárkit is! Nincs jogod hozzá!!!!


Másodszor: az egy dolog, hogy meg lehet unni egy pasit/ nőt másfél év kapcsi után, de akkor ne írja a kérdező, hogy NAGYON Szereti! Csak tudod a szeretet és a megcsalás valahogy épp ésszel nem fér össze egy normális kapcsolatban, szerintem!

Ha meg megunta a párját, akkor hagyja ott, ennyire nehéz lenne odamenni az adott személyhez és közölni vele, hogy legyen vége? Ehelyett hátba szúrja és megcsalja? Na, szerintem ez a gyerekes és minősíthetetlen viselkedés!

2014. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
59%

Azért van (vagy azért lehet) gyakran ez az érzésed, mert életedben ez a srác az első és nem voltál még mással.


Ne hallgass a bigott, szűklátókörű ostobákra, akik rögtön erkölcsi prédikációt tartanak és ítélkeznek, valószínűleg szürke, semmitmondó lelki életük lehet, vagy hazudnak.


Természetes, hogy az, aki még nem volt mással, az kíváncsi az eltérő tapasztalatokra is, hogy miben más. Ez nem csak párkapcsolatokban van így, hanem szinte mindenben, csak a párkapcsolat ugye lelkileg kényesebb terület. Akárhogy is fogsz dönteni, maga az, hogy eszedbe jutott ez a dolog, az még nem jelent "bűnösséget", se mást. Azt jelenti, hogy felmerült benned egy vágy. Hogy ez egy olyan vágy, amivel élned kell vagy olyan, amiről inkább lemondasz, az majd lassanként eldől. De légy figyelemmel a párod érzéseire is, bárhogy alakul. ;)

2014. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem vele vesztettem el
2014. okt. 10. 19:29
 20/24 Dzsencii válasza:
Adok neked egy jó tanácsot:3 Ha ennyire hajt a vágy próbálj ki valami változatosat:3 Mondjuk csináld nővel ;)
2014. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!