Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek jogosan sértődtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Vasárnaptól egy vezetőképző akadémián vesz részt. Ismeretlenül ment oda, senkit sem ismert. Tegnap hívott este, hogy beszéljünk, de fürödtem és nem vettem fel a telefont. UTána visszahívtam vagy 4x, de nem vette fel, majd hajnalba dobott ez sms-t hogy bocsi de kint volt a többiekkel és még most ment vissza. Én meg közben sz@***rrá idegeskedtem magam, hogy mivan vele. Tök lazán lerázott, hogy ne akadjak ki és nem érti h mi a bajom most vele. (???)

Arra is gondoltam, hogy lehet hogy megcsalt. Elég gyenge jellem és nem tud ellenállni. :( nagyon roosszul esett, hogy ennyire lesz**rt, hogy csak 1x keresett és ő nem idegeskedte sz**rrá magát miattam, amíg én őmiatta igen.

Nem leszek az a csaj, aki egész nap tűkön űl és várja haza a kanját, miközben az az ég tudja merre van. Szerintetek jogos a felháborodásom? Szakítsak vele?


19/L



2014. okt. 15. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te hülye vagy. Kész.
2014. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen feleslegesen hisztizel.
2014. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szakíts. Neki mindenképpen jobb lesz egy ilyen hisztis kislány nélkül.
2014. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszaolvasod, te is látod, hogy nem jogosan. Ez hiszti.
2014. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene nőni egy kapcsolathoz.
2014. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szóval:

1. Lehet ha igaza volt, és tényleg lazulni ment a haverokkal.

2. 2 óra egyedüllét miatt már azt feltételezed, hogy megcsalt?? Hol itt a bizalom?!!?

3. Ha 2 éves vagytok együtt, akkor ismerhetnéd már egy kicsit... Hazug, nőcsábásznak ismered?

2014. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elment egy új társaságba, ahol be kell illeszkedni. Nem ülhet mindig az "anyuci" szoknyáján, mert akkor egy papucs lenne a társaság szemében, esetleg egy elvonuló ember, akit semmi más nem érdekel, mint az, hogy mi van otthon.


Megtette a "kötelességét" illedelemből és hívott de nem jött össze. Ezért senki nem hibáztatható. Most mit vártál volna tőle? Egész estéje arra menjen, hogy miért nem veszed fel, és hanyagolja a társaságot, ahova illik beilleszkedni a későbbi jó kapcsolat érdekében? Szerintem jól tette ahogy csinálta. Az életben más dolgok is vannak. Egy kapcsolatban nem kell senkit odaláncolni. Ha működik a dolog, akkor úgyis minden jól alakul, ha nem akkor tehetsz bármit, mindenkit el fogsz veszíteni vagy üldözni ezzel.

2014. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jogos, hogy felháborodsz, nekem is hasonló esetem van én ilyenkor azt teszem, hogy én is leszarom őt hogy kvittek legyünk :D
2014. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy kicsit túlzásba vitted az aggodalmat.De gondolom ugye azért tetted,mert szereted őt.De ha már most nem bízol benne akkor mi lesz később? Ezt meg kéne beszélnetek,mert ha nincs bizalom,akkor semmi értelme a kapcsolatnak.Megsértődni nem szabad,mert a pasasok nem szeretik a sértődékeny nőket,de úgy általában senki nem szereti az ilyen embert.Üljetek le és tisztázzátok a dolgot.


Hajrá :)

2014. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!