Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van köztetek olyan, aki élt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki élt már aszexuális kapcsolatban? Ha igen működött?

Figyelt kérdés
Aszexuálisoktól kérdezem!

2014. márc. 6. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:

én belementem volna egy ilyenbe.

de sajnos a lány más szeretett, olyat aki nem volt aszex.

én meg az vagyok és engem eldobott.

és választotta a másik fiút, aki csak azt akarta...így szakított vele...

pont találtam egy olyan lányt aki ugyan olyan aszex mint én...erre eldob..kicsit nehéz volt feldolgozni.

2014. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha aszexuális volnék működne


tehát mivel egyik fél sem igényli a szexualitást miért ne működne????


tehát én nem értem a kérdést, de ha az egyik nem aszexuális, akkor esélytelen hogy működjön


mivel nem vagyok, nekem nem működne..

2014. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok éppenséggel aszexuális, de jelenleg örülnék egy ilyen kapcsolatnak. Kár hogy pasik ebbe nem mennek bele.
2014. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én éltem. Úgy működött mint egy barátság.
2014. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Az asszexuálisok úgy tudom élnek nemi életet, sőt talán önkielégítést is végeznek. Egyedül abban a különböznek, hogy nem igénylik a másik féllel a szexualitás formáit illetve nem tartják olyan fontosnak mint az érzelmi együttműködést. Ők lélekben fonódnak össze, ami szerintem gyönyörű dolog. (Elnézést a valószínűleg felesleges hozzászólásért, csak kíváncsi vagyok, jól raktam-e össze az eddigi információimat.)
2014. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5

nem egészen


Az aszexualitás a nemi érdeklődés maradéktalan hiányát jelenti, az aszexuális ember elutasítja a testiséget.


az "a" a fosztó képzó, tehát a szexualitás ellentéte.

igen, tudnak szexuális életet élni, de nem érdekli őket, esetleg ha gyereket akarnak akkor szexelnek, vagy akkor ha a partnerük nem aszexuális

De saját maguknak okoznak örömet mivel orgazmusra képsek..

2014. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bruce_Wayne ***** válasza:
24%
hosszú távon nem működhet, a normál beállítottságú fél ugyanis képtelen lesz egy idő után nemi élet teljes hiányában létezni egy ilyen kapcsolatban.Ettől függetlenül mély érzelmi kötődés hosszú távon kialakulhat közöttük,ami akár a szakítás után is megmaradhat...persze csak ha a két fél kellően intelligens módon kezeli a dolgokat :)
2014. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aszexuális kapcsolatban nem, viszont volt egy nem aszexuális barátom. Aminek szakítás lett a vége, persze nem csak azért, mert én nem akartam szexet, de a legfőbb oka mégis ez volt. Akkoriban nem voltam abban biztos, hogy aszexuális lennék. Azonban előtte sem kívántam a testiséget, és nem is akartam szexet, pár éve emiatt gondoltam már arra, hogy aszexuális vagyok, de akkor elvetettem, aztán összejöttem ezzel a sráccal, és gondoltam, megpróbálom. Kár volt. De legalább rájöttem arra, hogy mi is vagyok valójában, és jobb ez így. Most már egyáltalán nem akarok kapcsolatot, még olyannal sem, aki szintén aszexuális, akár működne, akár nem.
2014. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig szerettem volna aszexuális barátnőt :)
2014. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!