Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találjon párt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjon párt egy aszexuális férfi?

Figyelt kérdés

Undorodok a szextől, szerintem egy gusztustalan dolog. Már orvosnál (szexológus) is voltam, de egyik se tudott segíteni rajtam.

30 éves vagyok és még szinte soha nem volt barátnőm. Ismerkedéssel nincs gond, mert tipikus jó pasinak tartanak és általában szinte minden nőt megnyerek, de mikor megtudják, hogy nincs szex, gyorsan eltűnnek.

Lehet undorodom a szexuális dolgoktól, de attól még szerető társa vágyok, mert a szeretet kell nekem.


2014. ápr. 18. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Van ugyan ilyen nőben is :) csak ugye nehezebb találni. Az ilyen esetekre van szerintem külön társkereső. Próbálj meg rá guglizni
2014. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
2014. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg minek no? Olyan sok a penzed hogy egyedul nem birod elkolteni?
2014. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kutya, illetve papagáj. Legalább annyira hű, szerető társak, mint egy ember - szexuális vonatkozásoktól mentesen.


Vagy egy másik aszexuális ember.

2014. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hasonló tüneteket tapasztalok magamon 22 évesen.Te ki szoktad verni néha?Erekció van?Én csak attól félek, hogy nem lesz családom és egyedül fogok meghalni mert ez egy önsorsrontó, nem természetes állapot.
2014. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3.

Tudod én nem szexre keresem a NŐT, mint egyesek, hanem társat szeretnék. Tudom ti ezt nem tudjátok felfogni. mi az hogy szeretet és szeretetből lenni valakivel. Szeretnék szeretni, bújni nőkhöz, csak a szextől undorodok.

2014. ápr. 18. 10:37
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Attól még, hogy valaki szexre nem vágyik, szeretetre és szerelemre igen! Egy párkapcsolat nem csak a dugásból áll, sőt!

Én is a társkeresőket ajánlom ilyen speciális esetekre. Remélem sikerrel jársz! :)

2014. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5.

Igen tudom, hogy természetellenes dolog, meg furi de ez van.

Nem nem szoktam verni, de erekcióm van.

2014. ápr. 18. 10:38
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
"Akkor meg minek no?" Inkább neked minek a nő, ha csak szexre kell??
2014. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Ha van erekciód, akkor elvileg nem vagy aszexuális. Az aszexuálisokat nem izgatja fel semmi szexuálisan - ezt jelenti. Sem a nők, sem a férfiak, sem az állatok, gyerekek, sportcipők, sesemmi. Minden hidegen hagyja őket.


Ez, hogy undorodsz a szextől, miközben feláll a nőkre - ez inkább valami pszichológiai betegség.

2014. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!