Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehet megtartani egy nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtartani egy nőt?

Figyelt kérdés
Arra jöttem rá, hogy ha kedves vagyok akkor egy rosszfiúval csal meg ha meg dúrva akkor egy jófiúval. Van olyan, hogy arany középút? Bármilyen nehéz eset is legyen az illető hölgyemény valahogy megtartható? Viszont nem vagyok képes egyszerre két személy lenni aki szereti és lesi minden óhaját, de néha meg csak úgy brutálisan szét..ssza és mindezt úgy elérni, hogy ő semmilyen támogatást nem ad hozzá, hogy képes legyek kielégíteni minden vágyát.

2014. nov. 10. 17:21
 1/4 Költőnő? ***** válasza:

"egyszerű".

Olyan nőt/lányt válassz aki elfogad és szeret olyannak amilyen vagy, akinek nem kell szerepet játszanod.

Az meg teljesen egyénfüggő h az asszonyod mivel tudod megtartani. Akinek a szex a fő, azt azzal.

Akinek az kell, h a seggében legyél 0-24ben, azt azzal.

De mondjuk sztem az a legegyszerűbb, ha megtudod mi a dilihoppja, és azzal.

Bár kétlem, h csak 1 dologgal hosszabb távon meg lehetne tartani vkit, mert egy normális (hangsúlyozom NORMÁLIS) kapcsolat ennél sokkal komplexebb. De szinte mindnél fontos a kölcsönös, őszinte kommunikáció.

2014. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne alakoskodj egy nő előtt sem. Te rossz típusú pasi vagy, vagy kedves és aranyos típus? Attól függően melyik vagy, viselkedj úgy, és válassz olyan nőt aki önmagadért szeret, nem egy megjátszott személyiségért.

Ha nem csak addig pedálozol amíg ágyba döntöd, hanem utána is törődsz vele, és normális nőt választasz, nem lesz gondod azzal, hogy megtartsd.

2014. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

komoly?

Veled barátom,nagyon nagy baj lehet....

2014. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak légy önmagad!
2016. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!