Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külsőre nem vagyok csúnya, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre nem vagyok csúnya, de még sem tudok megtartani egy fiút hosszabb távra, pedig nem vagyok bunkó. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kedves, aranyos, mosolygós, ám de csendesebb vagyok. Nem arról van szó hogy ha egy fiúval együtt vagyok meg se merek szólalni, ha nem arról hogy csak azokkal vagyok beszédesebb, akiket már jobban megismerek. Nem vagyok egy nagy belevaló, nagyszájú lány akikre a fiúk vágynak.
2014. júl. 27. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiú nem vágyik nagyszájú lányra.
2014. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én akár hiszed akár nem utálom, ha valaki megállás nélkül dumál...bla bla. Viszont az érzelmek sokat számítanak. 18/F Csendes vagyok,visszahúzódó...
2014. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze egyik fiú sem szereti a nagyszájú csajokat, a csendes viszont unalmas... Férfi logika
2014. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, nálam is ez a baj. Nem vagyok én sem egy nagyszájú, feltűnősködő lány, inkább egy kedves, szolidabb típus, megfontolom kinek mit mondok. Volt már ebből probléma régebbi kapcsolatomban. És egyébként az sose baj, ha nem bizalmaskodsz olyan emberekkel, akiket alig ismersz... a bizalomhoz idő kell, hogy kiépüljön.
2014. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem értem mi a baj velem. :(
2014. júl. 27. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
De ezt nekünk honnan kellene tudnunk? :O
2014. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!