Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Baràtom ismèt megcsalt, ez naon szarul esik nem tudom hogyan tudnèk viszonyulni hozzà. Nem elsöre fordult elö akkor megbocsàtottam neki + vissza adtam amit elis mondtam neki. Kèsöbb ö kiment nèmetbe melozni :( közbe összejöttem egy pasival akivel 2 hónapot jàrtam is. Mikor kibèkültünk elmondtam mindent , de benne annyi nincs hogy bevallja mikor olvastam mit irt neki a csaj. Nem tudom mit tegyel nagyon szeretem meg màr 4,5 ève együtt vagyunk. Ti mit tennètek a helyembe?!

2014. nov. 12. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű egy párkapcsolat! Oda-vissza csaljátok egymást!!

Csak így tovább!

2014. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindket vagytok együtt?Hany eves vagy?
2014. nov. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Minek
2014. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noydra ***** válasza:
100%
Mai átlag (q.r.v.áraszeretjükcsakpontleszarjukegymást) undorító szar semmire való """kapcsolat""'
2014. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ennek a kapcsolatnak az égvilágon semmi értelme......sőt annak se nevezném.

Se szerelem, se tisztelet nincs bennetek a másik irányába, összefekszetek fűvel-fával, aztán hol bevalljátok hol nem, tiszta gáz.

Először is tanuljatok meg uralkodni magatokon, nem vagyunk állatok, hogy minden probléma, gond vagy távollét alatt kefélünk mással, mert nincs kéznél a párunk, és talán az se ártana ha tisztában lennétek egy párkapcsolat jelentőségével, fogalmával.

Mit tennék?

Lépnék, mert ez egy kalap szar amiben ti vagytok, már régen elvesztette azt amiért érdemes lett volna küzdeni :)

2014. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezért tart ott az ország ahol tart...
2014. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 PearlDiver ***** válasza:
Én lezárnék mindent, jó alaposan elgondolkodnék elvekről és erkölcsökről, aztán megpróbálnék rebootolni.
2014. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
csináld a jól bevált receptet, dugj félre és mehet minden tovább
2014. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
pont egymáshoz illetek sok boldogtalanságot
2014. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak azért mert majdnem 5 éve együtt vagytok nem kell vele leélned az életed... találsz sokkal jobbat aki nem csal meg és akiben meg is bízhatnál .. Akármennyire fáj is ott hagyni a megszokottat de vagy ott hagyod tovább lépsz a boldogság felé vagy hon ez az egész és tűröd az örökös megcsalásokat ..
2014. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!