Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszú kapcsolatban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban, ha fiatalon jöttetek össze, egy szexmentes megcsalást megbocsájtotok / fel tudtok dolgozni?

Figyelt kérdés

Örülnék a normális válaszoknak, tapasztalatoknak főleg!


Köszönöm. 22/N



2014. nov. 14. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Én azonnal szakítanék, bármennyire is fájna.


Nem tisztel téged, ha egy ilyet meg tudott tenni.

Semmi keresnivalója az életedben egy ilyen féregnek.

A csók is megcsalás...

Ha legközelebb több lesz, te leszel a hibás, mert TE hagytad. Ne legyél palimadár

2015. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Persze csak csok ott biztos volt valami mass is. De ezen ne ragodj sokal jobbat erdemelsz.
2015. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de csak ha megbánta.
2016. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen, megbocsátható.


De ha te csak 22 éves vagy, akkor még nem lehettek hosszú kapcsolatban, hacsak nem 14 éves voltál mikor megismerkedtetek. Azt értem, hogy 22 évesen már 3 év is nagyon hosszúnak tűnik, de nem az. De mégis 16 évesen vagy korábban jöttetek össze, és fontosak vagytok egymásnak, menjetek át inkább nyílt kapcsolatba, míg meg nem unjátok, vagy végleg szét nem mentek.

2016. nov. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez nem megbocsájtásról szól. Kapcsolat maga már régen halott volt.

Írj rám és segítek.

2016. nov. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Remélem kidobtad már akkor!
2016. nov. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Engem 12 év után csaltak meg így, együttmaradtunk, de egyre inkább világos, hogy bennem eltört valami visszavonhatatlanul. És én sem hiszem el, hogy szex nem volt. Aki szerelmes, és csókra, tapira alkalma nyílik, az szerintem (főleg 30 feletti felnőtt embernél) mást is megtesz simán. Hagyd ott, te még nem vagy leláncolva hitellel, gyerekkel, kezdhetsz új életet normálisan mással. Korán van még megalkudni!
2016. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!