Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Memnyire fura, egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Memnyire fura, egyáltalán hihető-e, amikor egy 18 éves hot, bomba csaj azt mondja, hogy éve (azaz 13 éves kora óta! ) van kapcsolatban? Mármint egyvalakivel!

Figyelt kérdés
csak mert ismerek ilyet, de csak fél éve ismerem, de azt állítja, 5 éve vannak együtt.
2014. nov. 11. 14:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én 14 éves korom óta vagyok a (most már) férjemmel. Egyáltalán nem hihetetlen és nincs is vele semmi baj. Én jobbnak tartom ezt, mint azt, amikor valakinek 20-25 éves korára már 5-10 vagy még több volt.
2014. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne hihető? Miért hazudná ezt, ha nem lenne igaz? Abból, h vki bomba egyenesen következik, h mindenkivel összefekszik?
2014. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Nonszensz. A 18 éves hot, bomba csajok nincsenek kapcsolatban. Virágról-virágra száll mind, képtelenek nem-hot, bomba csajokhoz hasonlóan érezni. Lelketlenek. A hot, bomba csajok rád várnak! Menj! Ez egy felkérés volt a keringőre!
2014. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Noydra ***** válasza:

Simán hihető.

Nem ezt az oldalt kell ám alapul venni párkapcsolati téren, tudod-e?

2014. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Sajnos igaz, a "valóban szép" - értsd. nem plázari*iszerűen - ők sokszor tényleg 13 évesen belezúgnak valakibe és sokszor van olyan hogy 10-20-30 vagy akár örökké együtt maradnak.


Kár, mondanám de már így is varjúnak néznek.

2014. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Mégis miért ne lenne hihető?

Több ilyen lányt is ismerek.


L19

2014. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jézusom, emberek! Szarkazmus volt! :D
2014. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Jézusom, emberek! Szarkazmus volt! :D"


Nem esett le senkinek. Túl sokan vannak ezen az oldalon, akik tényleg így gondolják:D

2014. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#8 Ajvé!
2014. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Miért,egy szép lány nem lehet szerelmes? :)

Neki is vannak érzései,ő is ember.Nem hihetetlen,ha ezt mondja.

Nekem is már 15 éves korom óta ugyanaz a barátom,vagyis 3és fél éve.

Mit kell ilyenen igy kiakadni?!

2014. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!