Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti élnétek hármas kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élnétek hármas kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem szexkapcsolatra gondolok, hanem mint egy rendes párkapcsolatban, de hárman vennétek részt benne, kvázi mint egy család. A két azonos nemű tag akár biszexuális is lehet. Gondolkoztatok már rajta? Van valakinek tapasztalata esetleg?
2014. nov. 11. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elméletileg lehetséges, de rengeteg kedvesség, tolerancia, türelem, és érett gondolkodás kell hozzá.
2014. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
akár hihetetlen akár nem, ez el fog terjedni MO.-n h egy csajnak 2 vagy több pasija is legyen, lévén sok nőt kivonz nyugat
2014. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Elképzelhető ilyesmi, biztosan létezik is, működik is. Leginkább az kell hozzá, hogy az adott három embernek ugyanolyan "laza, tág" elképzelései legyenek a párkapcsolatról, szerelemről, közös életről.

Én biztosan nem tudnék ilyesmiben részt venni, számomra két emberről szól a szerelem, az intimitás, a szex. Szerintem ennek nem sok köze van az érett gondolkodáshoz, inkább csak a felfogás, az igények mások.

2014. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Akkor az már négyes kapcsolat lenne


Srác - Csaj - Srác szereője - Csaj szeretője.


De ennek mi az értelme? A szerelem 2 emberről szól nem 3, 4, 5 stb. személyről.


Pontosabban így kellene lennie... De manapság ki tudja már, a liberalizmus el fogja pusztítani a "régi világot" ezzel megölvén az emberiséget.

2014. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem szívesen, egy ember is bőven sok, minek még több?!
2014. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4 Nem teljesen értem, hogy jönne ide egy negyedik ember, egyelőre háromról van szó. Azt meg már végképp nem tudom felfogni, miért is pusztulna el az emberiség emiatt.


Én szerelmi háromszögről beszélek, csak itt mindhárom fél felismeri és elfogadja, sőt akarja, hogy ez "legálisan" maradjon így. Idővel össze is költöznek, egy nagy közös ágyban alszanak, együtt járnak szórakozni, nyaralni, terveznek jövőt, s akár gyerekeket is. Pont, mint egy család.

2014. nov. 11. 21:44
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


Egyszer régebben olvastam egy ilyen történetet, hogy igaz volt-e nem tudom.

Akkor megfordult a fejemben, nem lenne rossz egy 3. srác, ha a Párom nem tud, mert fáradt.. De ennyi nem is vittem tovább a történetet.

Ha lenne sem elképzelhető, mert Párom csak a puncit szereti, de azt nagyon. Esetleg egy lányt 3.-nak, ezen sem gondolkoztam.

A többi, amit felvázoltál számom nem járható út.

Így a válaszom nem.

2014. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van úgy,, hogy az ember két tűz(nő) közé szorul, és nincs más megoldás. Énrészemről rendben lenne. F
2014. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#6


Ez elég beteg dolognak hangzik. Sőt az is. Ki akarna így élni? Én biztosan nem. És hiába lengeted ezt zászlóként nyugaton sem akkor divat pusztán max. 5% ilyen. De még ha direkt lebecsülöm akkor is 10%. És marad normális 90%.


Csak azért mert Te éppen erre vágysz és Magyarországon nincs elterjedve felesleges úgy beállítani hogy "ez lesz a jövő és kész". A normalitáspártiak úgyis nyerni fognak. Ahogy a melegek sem vették át a hatalmat végül.

2014. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9 Elég nagy butaságokat írsz. Hol mondtam én akárcsak a nyugat szót is, meg hogy ez lesz a jövő? Hol?! Szerintem egyébként a legliberálisabb nyugati országban sincs még csak 0.5% se... A melegek meg nem hatalmat, sokkal inkább elfogadást várnak.


Hol van az leírva, hogy csak a két fős kapcsolat az elfogadható? Mégis miért? Miért zavar téged, ha valaki máshogy érzi jól magát? Ha ez a kapcsolattípus nem is elterjedt, a swinger klubbok tele vannak itthon is, ebből következően sok ember nem veti meg a hármasszexet.

2014. nov. 11. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!