Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihetetlenül szerelmes voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlenül szerelmes voltam egy lányba. Fél évig jártunk de mint kiderült végig megcsalt. Nem tudom feldolgozni. Számomra minden másik lány közömbös. Csak ő kell. mit tegyek? Bulizni nem akarok nőzni nem akarok. :S

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy adsz még magadnak időt, hogy belásd kár volt rá időt pazarolni..vagy buta mód megpróbálsz vele megint összejönni, egy bizalmatlan kapcsolat erejéig
2012. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy és csalódott. Majd elmúlik. Velem is hasonló történik.
2012. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pedig kénytelen leszel elfeledni. én a helyedbe már semmibe sem venném azt a csajt ezek után és mennék bulizni ezerrel meg csajozni ahogy csak tudok
2012. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj h én 18 vagyok a lány 17. e neki 1 hónapja már van egy 37 éves barátja. ő most azt a kant szereti. én meg elvesztettem miatta mindenkit !! a családom és a barátaim.
2012. aug. 22. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2012. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az időszak nagyon nehéz lehet most neked.Teljesen természetes amit most átélsz, ezzel mindenki így van, és jobb ha felkészülsz, az élet nem mindig habostorta-bár lényeg, hogy éljük meg-tartogat még ilyet is.

Amikor az ember egy rossz kapcsolatban van,gyakran elveszíti a környezetét, ugyan is észre sem veszi, hogy kifele rúg-csíp-szúr-harap.Ezért veszíthetted el a barátaidat.


Azért elgondolkodnék a helyedben , hogy tényleg szereted- e a csajt! Ugyan is , ha szereted, akkor elengeded, és megbékélsz a gondolattal.Valakit szeretni úgy kell, hogy neki jó legyen, nem úgy hogy neked! Ha ő azt választotta, akkor neked ezt el kell fogadni, nem kínozni sem magadat, sem őt.Ezen azt értem, hogy nem keresed, nem zaklatod és nem nyavajogsz miatta.

Szerintem egyszerűen csak az "egódat" bántja, hogy a másik csávóval van-sérti a büszkeségedet-mert ha egyszer lesz egy igazi párkapcsolatod rájössz, hogy semmit nem lehet szeretni egy olyan emberen, aki beléd rúg, megcsal,átver.

Azzal te nem leszel kevesebb semmivel, nem esik csorba rajtad, ha elfogadod a helyzetet.

Én a helyedben először is rendezném a kapcsolatot a családommal és a barátokkal.Még akkor is , ha nem esik most jól senki társasága, mert ők azok akikre számíthatsz.Próbáld meg magad kihúzni a csávából, fogj valamibe bele, ami érdekel.CSak van legalább egy darab ilyen dolog.

Senki sem mondja, hogy ez most könnyű időszak, de minél jobban akarod, és elfogadod a dolgokat , annál hamarabb túl leszel rajta. Vond le a következtetést a történtekből,mi volt a te hibád, és többé azt nem ismételd meg.Ha kitartasz meg lesz az eredménye, és meglátod lesz valaki aki úgy fog szeretni ahogy megérdemled, és te is őt. Kitartás!Fel a fejjel!

2012. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!