Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek melyiket nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyiket nehezebb feldolgozni? Ha egy hosszú több éves kapcsolatnak lett vége vagy ha egy max pár hónaposnak de úgy hogy még mindig nagyon szerelmes vagy?

Figyelt kérdés

Az első esetnél azért ha 4-5 éve vagy még több ideje együtt vagytok akkor már nincs szerelem általában, viszont baromi nehéz belenyugodni hogy szinte mindennap együtt voltatok és egyik napról a másikra semmi. Meg a sok szép közös emlék, mindenről eszedbe jut stb...

Azt meg ugye nem kell magyarázni hogy milyen rossz ha még szerelmes vagy de vége.



2012. jún. 24. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a hosszú ha véget ér, az nagyobb gebasz
2012. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha az egyiknél már nincs nagyon szerelem, a másiknál pedig még nagyon szerelmes vagyok, akkor nekem inkább a több hónapos, megszokás ide vagy oda
2012. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a több éves kapcsolatot nehezebb átvészelni
2012. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 4 éve vagyok a pasimmal és szerelmes vagyok ugyh ez hülyeség h nincs szerelem és szerintem is a több éveset
2012. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én öt éve vagyok a párommal, még mindig szerelmesen.


A négy-öt éves kapcsolatot számomra nehezebb lenne eldobni. Annyi dolog veszne el, de még mindig imádom, szóval képtelen vagyok belegondolni.


Egyszer történt olyan, hogy pár hónap után szakítottunk, pedig nagyon szerelmes voltam, de két nap alatt feldolgoztam, hogyha tényleg igazi a dolog, akkor úgyis visszakerülünk egymás mellé. Így lett :)

2012. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 2.5 éves kapcsolatomat kb 2 hét leforgása után már meg is szoktam, hogy vége. Addig se voltam szomorú, csak furcsa volt.

Egyszer pedig át lettem verve, 1 hónap után, és hiába tudtam, hogy félre lettem vezetve, meg minden, hónapokig szenvedtem miatta, alig bírtam feldolgozni. Pedig gyakorlatilag egy álomképet szerettem, ami még csak nem is létezett, és mégse ment, hiába a racionalitás.

Szerintem azt könnyebb feldolgozni, ahol kevesebb az érzelem szakítás pillanatában.

21L

2012. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!