Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » [meleg kérdés] Most mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[meleg kérdés] Most mitévő legyek? Rlb@nc lennék?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kapcsolatban vagyok már hosszabb ideje egy fiúval. Úgy egy éve történt, hogy megismerkedtem valakivel neten, akivel csak és kizárólag barátkozni szerettem volna- tehát semmi szex meg stb. Viszont ez az illető akivel a neten megismerkedtem egyértelműen nyomul rám, legutolsó alkalommal elkezdett simogatni meg puszilgatta a kezem is és én meg nem tudom miért, de hagytam magam, utána rettenetesen rosszul éreztem magam. Kétszer le is zuhanyoztam, hogy lemossam a keze érintésének mocskos gondolatát. Hiába mondtam neki hogy nem akarok kapcsolatot, úgy tűnik nem érti meg, viszont megszakítani sem akarom vele a kapcsolatot, mert jó vele beszélgetni kül. témákról. Mi a francot csináljak? A pasim és a netes férfi nem tudnak egymás létezéséről. Hogy lehetne ezt a helyzetet megoldani?

2014. nov. 18. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
tisztáznod kell a határokat minden érintett féllel. ha a kapcsolatotok nem nyitott, akkor a netes sráccal meg kell értetned, hogy ha tovább nyomul, akkor megszakítod vele a kapcsolatot (és ez esetben ezt meg is kéne tenned). Ha ennél több belefér, akkor be lehet vonni egy hármasba esetleg. De szerető státuszt adni a netes srácnak nagyon rossz ötlet, és hosszabb távon esélyes, hogy megbánnád. szóval legyél őszinte mindenkivel, és tisztázzátok, hogy mit szabad és mit nem.
2014. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!