Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg pasik! Ilyen tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg pasik! Ilyen tényleg létezik?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 18. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik csak épp elírták a címet. A helyes megfejtés: Bi pasi és heteró lány szeretett egymásba
2014. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja, én is szeretnék házasságot, gyerekeket, olyan nővel, akivel nem szerelem, hanem barátság van köztünk.

23bi F

2014. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs annyira éles határ a biszexualitás és a homoszexualitás között, mint ahogy azt sokan hiszik, gyakran öndefiniálás kérdése az egész.

DE a cikk üzenete (vagy legalábbis ami nekem lejött) hülyeség: hogy ha egy meleg srác kipróbálja lánnyal, akkor vonzódni fog a nő(k)höz is. Ilyen NINCS! A srác eleve biszex volt és kész.

2014. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem melegnek hívják, hanem biszexuálisnak, aki jobban vonzódik a saját neméhez, mint az ellenkezőhöz. Van ilyen.
2014. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam az oldalt,szép történet!

Minden jót kívánok nekik!

2015. jan. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy homoszexuális férfi lefekszik egy nővel, akkor perverz dolgot művel. Az még nem baj, mert azt is lehet néha, de életvitelszerűen már nem egészséges.

Viszont Dave szerintem is biszex. Dolores válasza bölcs volt az elején: "mindent". Remélem, hogy Dave a társat találta meg benne, nem csak a szexpartnert, mert az erősebb kapocs két ember között. Úgy tényleg működhet a kapcsolatuk hosszú távon.


42F

2015. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, ezt nem meleg pasiként írtam, de talán az nem baj. :-)
2015. jan. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!