Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit gondoltok erről megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovelyne kérdése:

Ti mit gondoltok erről megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párommal 9 éve vagyunk együtt.A kapcsolatunkban voltak kisebb nagyobb hullámvölgyek.Volt amikor egy hónapra külön mentünk,én akkor megismertem egy srácot aki a mai napig nem közömbös számomra,bevallom nagyon tetszik. 1x lefeküdtünk egymással.De utána mégis a barátommal rendeztem inkább a kapcsolatunkat és nem őt választottam.Ennek már vagy 3 éve és most megint rám irt face-n.Azt szeretné, h találkozzunk,igyunk meg egy kávét mert olyan régen látott,kíváncsi mi van velem.Persze azt is mondta nagyon örülne ha más is lenne köztünk,de azzal is megelégedne ha csak láthatna.Nem tudom helyes dolog-e elmenni vele meginni egy kávét úgy ,h van egy párom aki nem tud semmit az egészről...

2014. nov. 24. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a kave a baj, hanem hogy a parod nem tud semmit rola.

De ennyi erovel le is fekudhetsz vele...

2014. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Ha van párod és nem akarod elveszíteni, akkor ne találkozz vele, mert csak felkavarna.
2014. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már értem, h miért tartott a bnőm attól, ha elmegyek barátilag egy csajjal, az ilyen te féléd miatt, mert ilyenek sokan, s félreértik a baráti italt. már mindent értek.
2014. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább ne találkozz vele, senkinek se lenne jó
2014. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kávézás meg a dumálgatás nem számít megcsalásnak.Viszont te már le is feküdtél vele egyszer,tehát inkább ne találkozgass vele.Mert az nem lesz jó senkinek.Vagy legalábbis neked biztos hogy nem.A srác meg csak úgyis kefélni akar,és ha találkozgatsz vele azt biztatásnak veszi.
2014. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El kell varrni a szálakat, azaz én mindenképpen találkoznék vele. Egyrészről elmondhatod neki hogy te már visszamentél a régi barátodhoz, másrészt neked is jót tesz hogy ezt a "nem közömbös" dolgot tisztázd magadban. A dolog veszélye viszont tényleg az ha a benned pislákoló láng olajat kap.... de ezt be kell vállalni
2014. dec. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!