Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a velemenyetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Hosszabb kapcsolatban a parom kijelentette, hogy csak szexualis kapcsolatot kezdene massal is de ragaszkodna hozzam is? 28L

2014. nov. 30. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt hogy hagyd el.
2014. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Te nem akarsz szexuális kapcsolatot kezdeni mással? Ha igen akkor rámírhatsz.
2014. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Így jártál.
2014. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Azt jelenti hogy te sem kellesz neki többre mint szex, csak ezt így mégsem mondhatja ki...
2014. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor ez ferfi nyelven annyit jelent, hogy pakoljak es menjek.. mert viselkedesben meg azt mondja, hogy minden maradjon ugy ahogy eddig volt koztunk. Nem tudom hogy lereagalni, kiakadtam.
2014. nov. 30. 11:06
 6/16 anonim ***** válasza:

Szeretne félrekúrni és ehhez szüksége van az engedélyedre.

Valószínűleg nem fogsz tudni mellette elköteleződni - te igen mellette, de ő egy nő mellett nem. Vagy elfogadod, hogy A lét elviselhetetlen könnyűsége Tomášát sikerült kifognod, vagy a sarkadra állsz, és kockáztatsz.

2014. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy azt akarja,hogy maradj!Kell neki egy hülye,aki mossa a szaros gatyáját!
2014. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jön be egy nyitott kapcsolat,ezért lapát.

Gyanítom már van egy másik szexpartner,ha fehozta ezt a témát.

2014. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nekem se jon be a nyitott kapcsolat, mert vagy szeretem es csak vele, de ugy hogy van egy tarsam mellette meg van baratom, valahogy nem tudom elkepzelni.

Biztos hogy nem fog mukodni, csak kozos lakas, van egy kislanyunk, nehez most hirtelen kilepni, mert ezen kivul is sok minden osszekot.

2014. nov. 30. 11:23
 10/16 anonim ***** válasza:

Kitartás a gyerek miatt

és megint azt kell mondjam,hogy: baŞzódna meg mind ott ahol van!

2014. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!