Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy lány megüt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány megüt egy fiút, és a fiú megy felé idegeset, kezet emelve rá, de ütés helyett lök rajt egy nagyot, akkor jogosan csinálja? Vagy lányra/nőre nem emelünk kezet és nem is lökhetjük meg? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem mer senki ideírni.
2014. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na igen, pedig kíváncsi lennék a véleményekre
2014. nov. 27. 18:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ, de jobban jössz ki a dologból, ha nem teszed meg. Eleve nem vagyok az erőszakos megoldások híve, de sajnos van olyan helyzet, mikor csak az segít. Ha lehet, azért legyél te az okosabb, és hagyd ott simán.
2014. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha túl erössen meglököd,elesik ugy hogy meghal,mert beverte a fejet ugy,akkor is rosszul jarsz,egyszerüen nyeld le,nőt nem lökünk fel!
2014. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem fellökés, hanem meglökés
2014. nov. 27. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mi alapvetően, hogy mi az ok.


Ha pl egy nő felpofozza a férfit, annak is joga van visszaütni ha jogtalan volt a pofon. 1 pofon nem veszélyes, viszont ha fellöki a nőt, és úgy esik, beverheti a fejét, bele is halhat...tehát nem szerencsés.


Szerintem van az a helyzet, amikor egyes nők kihasználják ezt a "nőt semmilyen körülmények között nem szabad megütni" dumát. És van aki igen is megérdemli.

2014. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor inkább üss vissza.


Barátom birkózós-"verekedős"-előjáték közben lökött egyszer hátra, de erősebben ,mint akarta, és ahogy a matracra estem, majdnem szétvertem a fejem a radiátorban.

2014. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!