Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Esetleg ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Esetleg ha van, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves kapcsolatom és két kislányom. A páromnak 2 éve volt mellettem egy hosszú távú kapcsolata ami természetesen kiderült. Akkor külön is költöztünk de idővel visszaengedtem. Volt könyörgés sírás esküdözés hogy soha többet nem lesz ilyen nagyon szeret meg stb. De most 2 év elteltével sántít a dolog h megint oda jár a nőhöz. Hazugságon is kaptam és vannak fura dolgok. Lehet újra kezdte nem tudom de szeretnék mihamarabb rájönni.
2014. nov. 27. 11:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

lehet azt gondolja "ha egyszer visszasírtam magam, bármikor visszaenged"...vagy biztonságban érzi magát az előző megjegyzésen kívül is...tehát azt hiszi nem bukhat le...


akkor régen hogy bukott le?

2014. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha melletted nem egy kis kikacsingatása volt hanem hosszú távú kapcsolata korábban, akkor a te párod pontosan tudta hogy mit csinál, vagyis szándékosan csalt téged, én erre nem tudnék semmiféle olyan okot mondani amiért az akkor megbocsátható lett volna, akár van gyerek akár nincs.

Egy nőnek (embernek) legyen önbecsülése, a megcsalás nem egy az emberre rákényszerített dolog, hanem felelősségteljes döntés, amit elhatároz az ember és felesleges utána különféle hülye kifogásokat hozni mert nem igazak csak nyilván menteni próbálja magát.

És valószínűleg úgy van vele a párod, hogy ha egyszer már kimagyarázta, visszasírta magát, fog menni másodjára/sokadjára is (gondolom tudja hogy odáig vagy érte, amivel vissza is él).

Ha buta nő vagy akkor bedugod a fejed a homokba, ha van benned egy cseppnyi tisztelet magaddal szemben és önbecsülés akkor utánajársz és úgy vágod ki mint macskát sz@rni.

2014. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Undorító ha megint megteszi veled. Dobd ki végleg ha ze a helyzet.
2014. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Mi történt, miután kibékültetek? Csak folytattatok mindent, mintha semmi se történt volna?

Vagy megbeszéltétek, hogy miért történt és változtattatok a kapcsolatotokon? Ha nem, akkor nyilván nem oldódott meg a házasságotok problémája és mindig képbe fog jönni egy harmadik.

2014. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.
2014. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szánalmas??? Nem te élted át azt amikor a gyerekem orvoshoz került amiatt hogy külön váltunk és sírt nap mint nap!!!!! Sokára bukott le és ugy tudtam meg hogy a nő férje értesített. Tudom hülye voltam de valahogy nem tudok gonosz lenni és nekem hiába okoztak fájdalmat én nem tudom elviselni h másnak én okozzak szenvedést. Megbeszéltük mi miért volt de sztem késő én már nem tudom úgy szeretni mint azelőtt.
2014. nov. 27. 13:11
 7/23 A kérdező kommentje:
Úgyhogy most várom a fejleményeket és olyan gonosz leszek mint mèg soha. Az tuti!!!
2014. nov. 27. 13:12
 8/23 anonim ***** válasza:
és akkor miért nem mentetek szét???
2014. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Fél évig külön voltunk.
2014. nov. 27. 13:19
 10/23 anonim ***** válasza:
szerintem hiba volt visszafogadni...a helyedben megbeszélném ezt...csak ugye már ott a 2 lány...szóval itt már nem csak 2 ember kapcsolata a döntő...
2014. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!